Panasonic KX-DT543X

11.995  s DPH

Výkonný digitální systémový telefon 5. generace pro ústředny Panasonic KX-NS500 KX-NS1000 KX-TDA KX-TDE a řadu ústředen KX-NCP. Funkce hlasitého telefonu, LCD podsvícený panel 3×24 znaků, 24 program. tlačítek s LED indikací stavu linky nebo funkce, regulace hlasitosti reproduktoru a sluchátka, 30 typů vyzvánění, možnost instalace USB rozhraní, panelu 12 tlačítek a modulu náhlavní soupravy Bluetooth. Konektor připojení náhlavní soupravy. Barva světle šedá až bílá.

14 skladem

Katalogové číslo: 21795 Kategorie: ,

Popis

Digitální telefon Panasonic KX-DT543X

Perfektní výkon a atraktivní design jsou základními rysy KX-DT543X digitálního přístroje pro jakékoli použití od společnosti Panasonic. Digitální telefony vás zavedou do zcela nové dimenze zvukového zážitku během telefonování díky HD kvalitě hlasu. A navíc v kombinaci se snadno přístupnými výkonnými aplikacemi a funkcemi. Velký alfanumerický osvětlený displej, programovatelná tlačítka, navigační klávesa, konektor EHS pro připojení bezdrátových sluchátek a celá řada funkcí. Používání digitálního telefonu Panasonic KX-DT543 a telefonní ústředny už nemůže být jednodušší.

Klíčové vlastnosti

  • Osvětlený třířádkový grafický LCD displej
  • 24 programovatelných funkčních tlačítek
  • HD kvalita hlasu díky bezkompresnímu zpracování zvuku
  • Konektor 2.5mm univerzální náhlavní soupravy
  • Port EHS pro bezdrátové náhlavní soupravy Plantronics a GN Netcom Jabra
  • Plně duplexní hlasitý telefon, mikrotelefon i náhlavní souprava

Kompatibilita s ústřednami:


Prezentace digitálního telefonu Panasonic KX-DT543Stránka prezentace digitálního telefonu KX-DT543X. Základní rysy 5. generace systémových telefonů. Klíčové vlastnosti, podrobné parametry a funkce.


Rychlé porovnání parametrů systémových digitálních a ip telefonů v přehledné tabulceRychlé porovnání parametrů systémových digitálních a ip telefonů v přehledné tabulce


Návod Panasonic KX-DT543Návod k obsluze telefonní ústředny Panasonic KX-DT543X

Popis ovládacích prvků, tlačítek a informací zobrazovaných na displeji telefonu. Nastavení před použitím přístroje. Instalace polohového stojánku na stůl nebo volitelného držáku na stěnu. Připojení kabelů k telefonní ústředně. Hlasitost vyzvánění, hlasitost reproduktoru, sluchátka a náhlavní soupravy. Kontrast displeje a osvětlení displeje. Ovládání standardních funkcí. Uskutečnění hovorů, volání, opakování volby, volání na dveřní telefon a otevírání dveří. Funkce v průběhu telefonátu. Přidržení hovoru, přepojení hovoru na jiný telefon. Konferenční hovory více účastníků. Užitečné funkce například v době nepřítomnosti na pracovišti. Přesměrování hovorů, zpožděné přesměrování. Podmíněné přesměrování volání například pokud je váš telefon obsazen jiným hovorem nebo pokud hovor nepřijímáte.

Další informace

Stránka produktu

Prezentace digitálního telefonu KX-DT543:
https://www.panatel.cz/panasonic-kx-dt543/

Porovnání parametrů

Rychlé porovnání parametrů systémových digitálních a ip telefonů v přehledné tabulce:
https://www.panatel.cz/systemove-telefony-porovnani/

Návod k obsluze

Uživatelský návod KX-DT543 v českém jazyce:
https://www.panatel.cz/Doc/navod/KX-DT543-navod-cz.pdf

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.