Návod k použití a obsluze

telefony
Návody pro telefonní ústředny, digitální telefony, IP telefony, bezdrátové telefony a klasické analogové stolní nebo kancelářské telefony jsou rozděleny do následujících kategorií:

Telefonní ústředny Panasonic
Telefonní ústředny – návody

Zde naleznete uživatelský návod k obsluze telefonních ústředen Panasonic. Manuály jsou řazeny chronologicky. Instalační manuál, programovací manuál, software s ovladači včetně firmware je k dispozici v sekci „partner“.  Tato sekce je zabezpečena a určena pro naše partnery, instalační firmy. Kontaktujte naše obchodní oddělení pro více informací.

Panasonic digitální telefon
Digitální telefony – návody

Zde naleznete uživatelský manuál k vašemu digitálnímu systémovému telefonu. Manuály jsou řazeny chronologicky. Instalační manuál a programovací manuál je k dispozici v sekci „partner“.  Tato sekce je zabezpečena a určena pro naše partnery z řad instalačních firem. Kontaktujte naše obchodní oddělení pro více informací.

IP Telefony
IP telefony VoIP – návod k obsluze

Zde naleznete uživatelský manuál k vašemu IP telefonu. Manuály pro IP telefony jsou řazeny chronologicky. Instalační manuál a programovací manuál je k dispozici v sekci „partner“.  Tato sekce je zabezpečena a určena pro naše partnery z řad instalačních firem. Kontaktujte naše obchodní nebo technické oddělení pro více informací.

bezdratové telefony panasonic
Bezdrátové telefony – návod k obsluze

Zde naleznete uživatelský návod pro váš bezdrátový telefon. Manuály pro bezdrátové telefony jsou řazeny chronologicky. V případě, že zde není model vašeho telefonu uveden, kontaktuje naše oddělení technické podpory. Specialisté PanaTEL s.r.o. jsou vám k dispozici a ochotně pomůžou při řešení vašeho problému s bezdrátovým telefonem.

ISDN Telefony
Kancelářské stolní telefony – návod

Zde naleznete uživatelský návod pro váš kancelářský telefon. Manuály pro bezdrátové telefony jsou řazeny chronologicky. Pokud zde není váš model telefonu uveden, hledejte také ve výše uvedených kategoriích „Digitální telefony“ nebo „IP telefony“. Případně kontaktujte naše specialisty.  Naše oddělení technické podpory je vám k dispozici.

stolní telefony
Domácí stolní telefony – návod

Zde naleznete uživatelský návod pro váš domácí telefon. Manuály pro domácí telefony s analogovým  rozhraním pro připojení na běžnou telefonní linku jsou řazeny chronologicky. Pokud zde není váš model telefonu uveden, hledejte také ve výše uvedených kategoriích „Digitální telefony“ , Bezdrátové telefony“ nebo také v kategorii návodů pro „IP telefony“. Případně kontaktujte naše specialisty.

Poznámky:

Návody k použití a obsluze telefonních ústředen a telefonů jsou řazeny chronologicky
Všechny návody pro komunikační zařízení jsou seřazeny řistě chronologicky od aktuálních modelů, nyní dodávaných, až po starší modely. 
V případě více verzí návodu řazeno od posledního data vydání.
 
Dotazy k uživatelským návodům ústředen a telefonů Vám rádi poskytnou naši specialisté. Kontaktujte PanaTEL s.r.o. technickou podporu.
V případě, že nenaleznete požadovaný návod, neznáte přesné označení ústředny nebo telefonu, nebo se vám nepodařilo nalézt požadovanou informaci, neváhejte nás kontaktovat.

Naši specialisté vám rádi poskytnou odborné informace.


nonstop servis telefonních ústředen
Nonstop
servis TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY
volejte dispečink tel. 606 193 950

PanaTEL s.r.o. je specialistou na telefonní ústředny a komunikační systémy Panasonic.