IP telefonní ústředna KX-NS1000NE

IP Telefonní systém KX-NS1000NE

FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER

Klíčové vlastnosti serveru KX-NS1000

 • SIP a IP server síťových komunikací
 • Vestavěné jednotné zasílání zpráv s až 24 porty na jednotku
 • Přímá podpora pro 1000 uživatelů SIP
 • 256 vnějších linek SIP
 • Výkonná podpora aplikací
 • S HD kvalitou hlasu
 • Plně transparentní síťové funkce
 • Rozšíření kapacity na přání

Představujeme novou IP ústřednu KX-NS1000

Telefonní ústředna KX-NS1000NE, komunikační systém který roste s vámi. Modulární systém pro 30 až 1000 IP terminálů a v případě propojení více lokalit až 8000 IP telefonních účastníků.

Na firemní telefonní systémy a telefonní ústředny jsou v současné době kladeny nemalé nároky. Jedná se zejména o zlepšení a zjednodušení komunikace a to nejen se zákazníky, ale jde také o interní komunikaci uvnitř společnosti. Dále snižování provozních nákladů, zvyšování produktivity a zároveň musí být systém ostatně flexibilní. To zejména pro přizpůsobení se chodu, změnám a růstu firmy.

Komunikační server, telefonní ústředna, KX-NS1000NE od tradičního výrobce Panasonic uvedené nároky dnešních uživatelů splňuje. Modulární řešení ústředny, fyzických i softwarových komponentů, umožňuje se přizpůsobit opravdu různých nárokům a potřebám uživatelů.

Telefonní server KX-NS1000NE pracuje s protokoly IP a VoIP SIP a díky použitým kvalitním a výkonným komponentům bez problémů zvládá také řadu dalších užitečných funkcí. Nástroje pracovní plochy, interaktivní systém hlasové odezvy a zasílání zpráv. Tyto praktické nástroje společně s celou řadou kompatibilních telefonů, telefonního příslušenství a aplikací splní všechny požadavky na komunikaci a podpoří růst vaší společnosti. Systém KX-NS1000NE s rozlišením hlasu ve vysoké kvalitě, modulárnosti a postupném zvyšování kapacity dle potřeb firmy, patří mezi nejlepší komunikační servery ve své třídě. Výkonné řešení IP telefonie, jednoduchost a flexibilita jsou hlavními přednostmi ústředny KX-NS1000NE.

Proč si vybrat telefonní ústřednu KX-NS1000NE ?

 • Vylepšené řešení telefonických požadavků zákazníků. Vestavěný systém směrování a distribuce příchozích volání zajistí, že každý se dovolá na správné místo a správnému zaměstnanci.
 • Vylepšení interní komunikace. Díky zobrazovaným informacím o stavu telefonní linky a uživatele ihned víte, kdo je dostupný nebo obsazený. Rychlost a efektivita komunikace uvnitř společnosti zásadně ovlivňuje produktivitu.
 • Mobilita spojení. Možnost integrace bezdrátového systému telefonů DECT s více vysílacími stanicemi pokryje signálem celý objekt a zaměstnanci jsou neustále v kontaktu.
 • PC aplikace. Rychlý přehled o hovorech, volajících a snadné spojování hovorů na konkrétní pracoviště. Aplikace pro telefonní systém jsou efektivním nástrojem.
 • Rozšiřitelnost systému. Postupným pořízením licencí na provoz IP telefonů lze pohodlně zvyšovat kapacitu systému až na 1000 uživatelů. V případě síťového propojení více systémů KX-NS1000NE komunikačním protokolem Q-SIG pak na celkovou kapacitu až 8000 uživatelů.

SIP telefonie a její výhody v komunikacích

Základem moderního podnikání a moderní komunikace obecně jsou IP systémy a IP telefonie protokolu SIP. Výhodou otevřeného IP protokolu SIP je flexibilita uživatelů a snižování nákladů na spojení a komunikaci. Řadou let prověřená komunikace za použití SIP protokolu aplikovaná ve velkých společnostech a úřadech je nyní dostupná také pro malé a střední firmy. Tuto dostupnost právě přináší telefonní ústředna KX-NS1000NE. Další výhodou IP telefonie protokolem SIP je, že vlastními terminály nejsou jen stolní telefony v kancelářích, ale mnoho dalších zařízení. Stolní IP telefony samozřejmě, ale také bezdrátové telefony, přenosné počítače, tablety a mobilní telefony. Telefonní server KX-NS1000NE propojí všechna komunikační zařízení v dnešní době využívaná. A to jak hlasovou komunikací s vysokým rozlišením, video hovory, textovými zprávami či informacemi o volajících a hovorech.

SIP vnější linky ústředny

Využívání hlasových služeb poskytovatelů internetové telefonie s protokolem SIP je dnes již zcela běžnou záležitostí. Počet poskytovatelů hlasových služeb SIP se neustále zvyšuje a ceny hovorného jsou stále příznivější. Primárně je ústředna KX-NS1000NE určena pro využívání těchto nízkonákladových volání pomocí širokopásmového připojení IP. Volitelně lze však ústřednu také osadit kartou pro standardní digitální linky ISDN 2 nebo ISDN 30.

Distribuce příchozích hovorů IVR

Telefonní ústředna KX-NS1000NE je vybavena výkonným a flexibilním systémem IVR distribuce příchozích hovorů. Plně programovatelný systém lze zcela přizpůsobit potřebám firmy a volající zákazníci jsou rychle směrováni na správnou vnitřní linku ústředny nebo skupinu linek. Funkce optimálního směrování příchozích volání zlepšuje spokojenost zákazníků, zkracuje čekání na spojení a celkovou dobu hovorů. Pro zvýšení služeb volajícím zákazníkům lze také propojit ústřednu s aplikacemi třetích stran. K dispozici je standardní telefonní rozhraní TAPI, CSTA nebo CTI.

Modulární ústředna s rozhraním TAPI

Telefonní ústředna KX-NS1000NE je zcela modulární systém. Uživatel pořizuje pouze karty a licenční klíče pouze které potřebuje a díky tomu je cena velmi příznivá. Velkou výhodou je, že později je možné ústřednu rozšířit jak o počty uživatelů, počty hlasových kanálů a technologie připojení. Také je možné později integrovat bezdrátový systém DECT, mobilní aplikace a funkce call centra.

Otevřené komunikační rozhraní TAPI

Systém je díky otevřeným technologiím velmi přátelský pro vývojáře externích aplikací. Podporuje komunikační rozhraní TAPI a CSTA, které rozšiřují schopnosti integrace telefonního systému do firemního informačního software.

Síťové propojení telefonních systémů

Komunikační server KX-NS1000NE podporuje síťové propojení více pracovišť ve více lokalitách. Instalujte systém ve firmě a pokud otevřete pobočku v jiné lokalitě, jednoduše ji začleníte do společného telefonního systému. Síťově lze takto propojit až 8 různých lokalit s celkovou maximální kapacitou až 8000 uživatelů. Propojení je možné tradičními technologiemi ISDN protokolu QSIG nebo pomocí zabezpečeného internetového připojení. Z důvodu úspory nákladů v poslední době využívá propojení internetové s protokolem SIP nebo H323 v zabezpečeném VPN tunelu.

Více telefonních ústředen na pobočkách firmy se potom chová jak jeden systém.

Snadné přepojování hovorů, jednotná distribuce příchozích hovorů, společná spojovatelka nebo automatická spojovatelka jsou zásadní výhody společného systému.

IP telefonní ústředny dotazy pomoc
Další informace o telefonní ústředně Panasonic KX-NS1000NE Vám rádi poskytnou naši specialisté, kontaktujte nás.

.

Instalace telefonních ústředen Panasonic KX-NS1000NE

Instalace ústředny a technická podpora


Panasonic KX-NS1000 můžete objednat online v obchodě PanaTEL

Autorizovaný dodavatel telefonních systémů Panasonic

Telefonní ústřednu KX-NS1000 vám dodá a odborně nainstaluje společnost PanaTEL s.r.o. Kontaktujte naše specialisty pro další informace.

CENA | OBJEDNÁVKY | eSHOP | Panasonic KX-NS1000