BEZDRÁTOVÉ TELEFONY

Bezdrátové telefony PanasonicBezdrátové telefony pro pevnou linku, například pevná od O2 T-mobile nebo Vodafone, poskytují mobilní využívání domácí nebo firemní telefonní linky v dosahu přibližně 50 až 300 metrů. Dosah využití, pokrytí signálem telefonu, se počítá od místa umístění základnové stanice, která je připojena do telefonní zásuvky. Tato základnová vysílací stanice je u základních modelů kombinována s nabíjecím slotem pro část přenosnou. U vyšších řad přenosných telefonů pro pevnou linku je nabíjecí stanice samostatná a lze ji umístit kdekoliv bez ohledu na telefonní zásuvku.

Moderní bezdrátové telefony výrobců Panasonic a Siemens Gigaset jsou vybaveny standardními funkcemi jaké znáte z mobilních telefonů. Funkce zobrazení čísla, jména, volajícího, deníky hovorů, zmeškaná volání, přijatá volání a volaná čísla. Telefonní seznam, adresář kontaktů s možností kopírování mezi přenosnými telefony, pokud využíváte více než jedno přenosné sluchátko.

To jsou běžné funkce dnešních bezdrátových telefonů. Modely vyšší řady poskytují funkce SMS zpráv, zvýšenou odolnost proti prachu, vodě a nárazům, hands free a Bluetooth konektivitu. Užitečnou funkcí je možnost kopírování a synchronizace adresáře kontaktů pomocí Bluetooth s mobilním telefonem, případně s kontakty Google účtu.
Naši specialisté jsou připraveni Vám pomoci s výběrem nejvhodnějšího bezdrátového telefonu pro pevnou linku, zavolejte nám.

Zobrazen 1. – 24. z 33 výsledků