Gigaset C570 QUATTRO

6.095  s DPH

Gigaset C570 QUATTRO je cenově výhodná sada bezdrátového telefonu pro pohodlnou komunikaci. Bezdrátový telefon se čtyřmi sluchátky. Klíčové vlastnosti jsou velký kontrastní TFT barevný displej o velikosti 2,2 palce. Moderní uživatelské menu pro snadné nastavení funkcí. Jmenný adresář pro 200 záznamů. Osvětlená klávesnice. Samostatné nabíjecí misky je oddělené od vysílací části.

6 skladem

Katalogové číslo: 22434 Kategorie: , ,

Popis

Sada bezdrátového telefonu Gigaset C570 QUATTRO pro pohodlné telefonování je určen zejména pro kanceláře a domácnosti. Vyznačuje se zejména velkým TFT barevným displejem s vysokým kontrastem, dobře ovladatelnou osvětlenou klávesnicí a kvalitním zvukem. Díky digitálnímu zpracování zvuku a optimalizovanému akustickému provedení sluchátka je zvuk telefonního hovoru opravdu prvotřídní. Pro audio je množné vybrat ze dvou zvukových profilů. Jeden se zvýrazněním nízkých tónů a druhý naopak zvýrazňuje vyšší frekvence. Hlasitost je nastavitelní v pěti úrovních pro poslech ve sluchátku, hlasitost Hands Free (hlasitý telefon) a rovněž pro vyzvánění. Sluchátka sady bezdrátového telefonu Gigaset C570 QUATTRO jsou plně kompatibilní s naslouchadly.

Ve své třídě bezdrátových telefonů je jedinečný adresář pro 200 záznamů a pro každý až 3 různá telefonní čísla. Dnes velmi praktické, téměř každý je dnes k zastižení na několika telefonních číslech. Například telefon domů, na mobil a telefonní číslo do zaměstnání. Funkce VIP vyzvánění vám umožní nastavit odlišnou vyzváněcí melodii pro vaše nejbližší. Ihned poznáte kdo volá ještě před pohledem na displej. Adresář kontaktů lze kopírovat mezi jednotlivými sluchátky systému Gigaset C570 QUATTRO. Vlastní obsluha přístroje velmi podobná jako u běžného mobilního telefonu. Jednoduše zadáte z klávesnice telefonní číslo, nebo vyberete jméno z telefonního adresáře, a stisknete zelené tlačítko pro volání. Pro ukončení hovoru stisknete tlačítko s červeným symbolem telefonu nebo telefon jednoduše umístíte do nabíjecí misky. Spojení je tím ukončeno. Funkce opakovaného volání ukládání 20 posledních volaných čísel nebo kontaktů z adresáře.

Pro nastavení všech funkcí telefonu Gigaset C570 QUATTRO je k dispozici intuitivní a uživatelsky přátelské menu. Vše je zřetelně zobrazováno na osvětleném grafickém TFT barevném displeji o velikosti 44×35 mm, s úhlopříčkou 58mm ( 2,2 palce ). Hlavní menu telefonu je pro rychlou navigaci zobrazeno jako 6 základních symbolů. Další položky nastavení jsou pak zobrazovány vždy po šesti. Přístroj obsahuje 18 jazykových sad pro menu, samozřejmě včetně češtiny. Zejména senioři ocení možnost přepnout režim displeje na Jumbo, opravdu velká čísla na displeji. Dále možné vybírat z několika barevných schémat pro zobrazení a zvolit také bílé nebo černé pozadí zobrazování. V klidovém stavu, kdy je sluchátko umístěno v nabíjecí misce, jsou na displeji zobrazovány hodiny. Design hodin je volitelný analogový, s kulatým ciferníkem, nebo digitální s číslicemi.

Telefon Gigaset C570 QUATTRO zobrazuje číslo volajícího nebo jméno volajícího v případě, že je uloženo v adresáři telefonu. Zmeškané hovory jsou ukládány do deníků hovorů. Kapacita paměti hovorů je 20 zmeškaných volání, 20 přijatých hovorů a 20 posledně volaných.

K dispozici je celkem 18 různých vyzváněcích melodií a šest úrovní hlasitosti. Zejména při použití doma pak využijete funkci den / noc. V nočním profilu budou akusticky vyzvánět pouze volající označení v adresáři jako VIP a ostatní volání budou signalizována pouze na displeji.

Ergonomická klávesnice sluchátka bezdrátového telefonu Gigaset C570 QUATTRO je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a ani letech provozu neztrácí funkčnost. Čísla a symboly na klávesách jsou odolná otěru s velmi dlouhou životností.

Další užitečné funkce jsou akustická signalizace nízkého stavu baterie a ztráty signálu v případě překročení dosahu. Eco Dect je funkcí pro automatické snížení vysílacího výkonu v závislosti na vzdálenosti sluchátka od základnové vysílací stanice. Eco Dect snižuje spotřebu elektrické energie bezdrátového telefonu na minimum. V neposlední řadě je třeba zmínit velmi snadnou instalaci sady bezdrátového telefonu Gigaset C570 QUATTRO a uvedení do provozu. Jednoduše vybalíte, připojíte napájecí adaptéry do sítě, pomocí přiloženého kabelu telefonní linky zapojíte to telefonní zásuvky a už telefonujete.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.