SYSTÉMOVÉ TELEFONY

Digitální systémové telefony

Moderní digitální telefony pro telefonní ústředny Panasonic splňují všechny specifické požadavky uživatelů. Všechny telefonní terminály Panasonic se vyznačují zejména výjimečnou spolehlivostí, snadnou obsluhou a v neposlední řadě jednoduchou instalací.

Tyto terminály jsou určeny výhradně pro použití s pobočkovými telefonními ústřednami Panasonic. S ústřednami jiných výrobců nejsou kompatibilní a nejsou funkční ani po připojení na standardní telefonní přípojce. A to jak analogové nebo digitální.

Systémové telefonní terminály Panasonic používají specifické rozhraní a komunikační protokol Panasonic který umožňuje zejména HD vysokou kvalitu hovoru a oboustranný přenos systémových informací.

Systémové telefony lze rozdělit na tři základní skupiny z hlediska připojení. Digitální telefony řady KX-DT, hybridní telefony KX-AT a IP telefony řady KX-NT.

Vlastní kompatibilita systémového telefonu je také závislá na verzi firmware přístroje a verzi firmware telefonní ústředny.

Podrobné informace o verzích firmware telefonních ústředen, telefonů a kompatibilitě vám poskytnou naši specialisté. Kontaktujte nás, rádi poradíme a doporučíme vhodný model.

Zobrazen 1. – 24. z 95 výsledků