Panasonic KX-TCA385CE

23.490  s DPH

Odolný digitální bezdrátový přístroj KX-TCA385CE pro telefonní ústředny Panasonic. Zvýšená odolnost proti prachu a stříkající vodě, odolnost IP64. Další přednosti: Bluetooth, redukce hluku z okolí, modře podsvícený grafický displej 6 x 16 znaků, paměť na 200 jmen. Vibrační vyzvánění, automatická odpověď s náhlavní soupravou. 15 typů vyzvánění, seznamy příchozích odchozích hovorů, balení telefonu KX-TCA385CE obsahuje nabíječku

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: 22311 Kategorie:

Popis

Panasonic představuje nový bezdrátový přístroj pro pobočkové ústředny. Model DECT telefonu KX-TCA385 můžete používat v kanceláři, v továrně, dílně i na staveništi – splňuje normu odolnosti IP64. To v praxi znamená zvýšenou odolnost proti stříkající vodě, prachu a mechanickému poškození při nárazu. Jednou z dalších užitečných funkcí KX-TCA385 je také omezení hluku z okolí při telefonování v hlučném prostředí. Konektivita Bluetooth, funkce redukce hluku z okolí, modře podsvícený dobře čitelný grafický displej se šesti řádky po šestnácti znacích a vlastní seznam pro 200 jmen a čísel. Vibrační vyzvánění je užitečné v hlučném provozu, pro který je přístroj navržen.
Více volnosti při telefonování a kvalitnější signál.
Máte na pracovním stolním telefonu důležitý hovor s klientem a spěcháte ze své kanceláře na důležitou schůzku? Jednoduché řešení je připojení přes Panasonic bezdrátový DECT systém. Panasonic bezdrátová digitální telefonní síť vám prostřednictvím lehkého a elegantního telefonu umožní pokračovat dále v hovoru se klientem i během chůze na jiné místo vaší firmy. A protože systém je plně digitální, je přenášený signál jasný a čistý. Základnové vysílací stanice systému DECT Panasonic umožňují bezdrátovou komunikaci na větší vzdálenost, zvyšují flexibilitu a mobilitu bezdrátového přístroje. Funkce WXDP vám umožní nastavit svůj telefon tak, aby využíval stejnou telefonní linku jako stolní telefon.
Můžete přijímat hovory, i když právě nejste ve své kanceláři. Budete vždy na příjmu, připraveni přijmout hovory zákazníků. Maximálně využijete každou obchodní příležitost, která se naskytne.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.