Sleva!

Baterie Panasonic HHR-65AAAB

(Hodnocení: 1)

129  s DPH

Originální baterie Panasonic HHR-65AAAB je NiMH baterie 1,2V / 650mAh (LR03, AAA). Jedná se o vysoce kvalitní akumulátorový článek s kapacitou 650 mAh. Tento článek je vyrobený speciálně pro sluchátka bezdrátových telefonů. Cena za 1 kus. Balení po 2 ks.

101 skladem

Katalogové číslo: 22361 Kategorie: ,

Popis

Panasonic HHR-65AAAB

HHR-65AAAB

Baterie Panasonic HHR-65AAAB

Originální náhradní baterie Panasonic HHR-65AAAB jsou ideální volbou pro bezdrátové telefony, nejen značky Panasonic. Přirozenou vlastností všech nabíjecích akumulátorů je postupné snižování kapacity s jejich stářím a počtem cyklů. Pokud váš bezdrátový telefon už nevydrží v pohotovostním nabitém stavu potřebný čas a nebo se již po krátkém hovoru vybije vyměňte baterie. Stejně tak vadné a opotřebené baterie způsobí závadu vypnutí přístroje ihned po vyjmutí z nabíječky nebo po krátkém hovoru. Baterie Panasonic HHR-65AAAB s minimální kapacitou 650mAh vám opět zajistí řadu let bezproblémový provoz bezdrátového telefonu. Životnost baterie je závislá na provozním režimu telefonu a dosahuje až 1000 nabíjecích a provozních cyklů. Po tomto počtu cyklů pozvolna klesá využitelná kapacita pod 80% kapacity nové baterie.

Konstrukce baterie pro bezdrátové telefony

Konstrukce baterie NiMH spolu s výrobní technologií nabíjecích baterií Panasonic snižuje často zmiňovaný negativní paměťový efekt na minimum. A to je velmi důležité pro použití v bezdrátových telefonech. Pokud umístíte telefon do nabíječky, nikdy nevíte kdy bude nabíjení přerušeno kvůli příchozímu telefonátu. Originální nabíjecí baterie HHR-65AAAB jsou na rozdíl od běžně prodávaných akumulátorů vyráběny přímo pro použití v bezdrátových telefonech. Jejich parametry jsou optimalizovány pro specifický odběrový režim telefonů a nabíjecí charakteristiky. A to je mnohem důležitější než pořízení nové baterie s kapacitou o desítky procent vyšší.

NiMH baterie HHR-65AAAB má oproti starším NiCd akumulátorům 2x větší kapacitu, dlouhou životnost a nízké pořizovací náklady. Napětí 1,2 V v podstatě během vybíjení neklesá.

1 recenze Baterie Panasonic HHR-65AAAB

  1. Miloš Hrdlička

    Originál je originál, s běžnými nabíjecími baterkami můj bezdrátový měl problém. doporučuji Panasonic HHR-65AAAB.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.