PANASONIC

Bezdrátové telefony Panasonic

Bezdrátové telefony výrobce Panasonic jsou zárukou spolehlivosti a díky snadnému ovládání a praktickému designu jsou již desítky let uživateli velmi oblíbené. Jsou určeny pro připojení na klasickou pevnou telefonní linku poskytovatele telefonního připojení. Nebo pro připojení k pobočkovým telefonním ústřednám. Na pevné telefonní lince poskytují všechny požadované funkce jako jsou zobrazení čísla volajícího, deníky hovorů, zmeškané hovory, telefonní seznamy a automatickou aktualizaci data a času. Na pobočkových ústřednách podporují přepojení hovoru na jiného účastníka a další ústřednou poskytované funkce.

Bezdrátové telefony Panasonic vynikají také velmi úsporným provozem s délkou pohotovostního stavu až 200 hodin. Bezdrátové telefony Panasonic mají s klidovém stavu odběr ze sítě přibližně 0.5 W. Během dobíjení akumulátorů ve sluchátku je odběr telefonu přibližně 2.5 W. Součástí bezdrátových telefonů jsou vždy velmi kvalitní akumulátory, které zajistí spolehlivý provoz řadu let.

Nabídka bezdrátových telefonů Panasonic je opravdu široká. Od standardních telefonů se základními funkcemi. Telefonů s digitálním záznamníkem až po komfortní přístroje s rozsáhlými telefonními seznamy a možností kopírování dat z mobilního telefonu. Nejoblíbenější modely můžete také zakoupit jako kompletní sadu s několika přenosnými sluchátky. Praktické pro malé kanceláře nebo rodinné domy. S výběrem vhodného bezdrátového telefonu nebo sady bezdrátových telefonů Vám ochotně pomůžou naši specialisté.

Zobrazuji všech 8 výsledků