Panasonic KX-TG6821FXB DUO

2.895  s DPH

Panasonic KX-TG6821FXB DUO je komfortní sada bezdrátového telefonu s digitálním záznamníkem a velkým černobílým podsvíceným displejem. Kapacita záznamníku je až 30 minut se zálohováním vzkazů při výpadku napájení. Elegantní dvoubarevné provedení SMART design sluchátka a základny. Funkce potlačení hluku z okolí při hovoru, telefonní seznam až pro 120 položek jmen a čísel. Možnost blokování příchozích hovorů. Funkce intercom pro interní volání a přepojení hovoru při používání více přenosných částí. Praktická klávesa Smart, protokol bezdrátové komunikace DECT / GAP, CLIP zobrazení čísla volajícího, Handsfree hlasitý telefon, barva černo stříbrná.

7 skladem

Katalogové číslo: 23436 Kategorie: , , ,

Popis

Panasonic KX-TG6821FXB DUO je sada bezdrátového telefonu s digitálním záznamníkem, která kromě telefonu KX-TG6821 obsahuje další přídavná sluchátko včetně nabíjecí stanice. S touto sadou bezdrátového telefonu můžete využít funkci Intercomu pro interní hovory mezi sluchátky, přepojování příchozích hovorů a další. Dále je možné dokoupit ještě 4 další přídavná sluchátka. Toto řešení ocení převážně majitelé větších bytů, rodinných domů, nebo menší firmy a kanceláře.
Další funkce KX-TG6821FXB DUO: SMS zprávy, ECO režim – snížení vyzařování vysílače, budík, paging pro vyhledání sluchátka, noční režim, zmeškané hovory a další. Možnost registrace až 6-ti přenosných sluchátek k základně.
Výdrž baterie: až 15 hodin hovoru, až 170 hodin v pohotovostním režimu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.