SIEMENS GIGASET

Gigaset CommunicationsSpolečnost Gigaset AG je tradiční německý výrobce telefonů a to zejména bezdrátových telefonů. Značka Gigaset byla původně označením bezdrátových telefonů výrobce Siemens. Od roku 2010 nese továrna v německém Bocholtu jméno Gigaset Communications GmBH a je dceřinou společností Gigaset AG.

Gigaset je jedním z největších výrobců bezdrátových telefonů na světě a jasným lídrem na evropském trhu s DECT bezdrátovými telefony.

Bezdrátový telefon Gigaset C570

Výrobní portfolio zahrnuje standardní stolní telefony pro pevnou linku, bezdrátové telefony s vysokou kvalitou hlasu díky digitálnímu zpracování signálu a IP telefony pro internetové volání. V německém závodě se telefony vyrábějí podle nejpřísnějších kvalitních a environmentálních standardů.

Přehledné rozdělení telefonů Gigaset

Telefony jsou pro snadnou orientaci rozděleny do základních řad označených vždy začínajícím písmenem A C D E S a SL.

  • A je základní řadou bezdrátových telefonů nižší cenové kategorie určené pro nenáročné spotřebitele. Telefony řady Gigaset A jsou spolehlivé bezdrátové telefony se základními funkcemi za velmi příznivou cenu.
  • C je označení prostřední třídu bezdrátových telefonů, které jsou určeny běžné použití v kancelářích a domácnostech. Vyznačují se kvalitním zpracováním, moderním designem a kvalitním zvukem s podporou HD voice.
  • D je řada stolních a nástěnných telefonů pro kanceláře a domácnosti. Spolehlivost a elegantní design jsou základní rysy řady D.
  • E je označení bezdrátových telefonů pro speciální prostředí nebo použití. Patří sem zejména odolné telefony se zvýšeným krytím proti vodě, prachu a odolností vůči mechanickému poškození. Zvýšená hlasitost hovoru, vyzvánění a vibrační vyzvánění jsou užitečné funkce pro hlučná prostředí. Telefony jsou určeny zejména pro výrobní prostory, tovární haly a dílny.
  • S je vyšší třída bezdrátových telefonů s více funkcemi a větší kompatibilitou. Podpora zesilovačů signálu pro zvětšení dosahu bezdrátového telefonu, repeater, Bluetooth příslušenství a další.
  • SL je top řada bezdrátových telefonů. Nejvyšší kvalita zpracování, designu a množství užitečných funkcí. Zvuk v HD kvalitě, synchronizace telefonních kontaktů s mobilními telefony, Google kontakty nebo PC aplikací MS Outlook ocení i nejnáročnější uživatelé. Prémiový bezdrátový telefon Gigaset SL s řadou cen oceňovaným designem skvěle zapadne do moderních kanceláří i domácností.

Zobrazen 1. – 24. z 25 výsledků