Sleva!

Gigaset C575

1.495  s DPH

Gigaset C575 je spolehlivý bezdrátový telefon pro pohodlnou komunikaci. Velký kontrastní TFT barevný displej 2,2 palce. Menu na displeji v češtině, český návod. Seznam 200 záznamů. Deníky hovorů 60 záznamů. Balení obsahuje základní přenosný telefon se základnovou stanicí, která je připojena k pevné telefonní lince, kabel připojení telefonní linky, adaptér pro 230V, akumulátory a návod v češtině.

16 skladem

Popis

Hlavní vlastnosti telefonu Gigaset C575

  • velký kontrastní TFT barevný displej o velikosti 2,2 palce
  • moderní uživatelské menu v českém jazyce pro snadné nastavení funkcí a obsluhu
  • jmenný adresář pro 200 záznamů, každý záznam až 3 různá čísla
  • deníky hovorů, 20 zmeškaných, 20 přijatých a 20 posledně volaných
  • osvětlení displeje a osvětlená klávesnice

Bezdrátový telefon Gigaset C575 pro pohodlné telefonování je určen zejména pro kanceláře a domácnosti. Vyznačuje se velkým TFT barevným displejem s vysokým kontrastem, dobře ovladatelnou osvětlenou klávesnicí a kvalitním zvukem. Díky digitálnímu zpracování zvuku a optimalizovanému akustickému provedení sluchátka je zvuk telefonního hovoru opravdu prvotřídní. Pro audio je množné vybrat ze dvou zvukových profilů. Jeden se zvýrazněním nízkých tónů a druhý naopak zvýrazňuje vyšší frekvence. Hlasitost je nastavitelní v pěti úrovních pro poslech ve sluchátku, hlasitost Hands Free (hlasitý telefon) a rovněž pro vyzvánění. Sluchátko bezdrátového telefonu Gigaset C575 je plně kompatibilní s naslouchadly.

Gigaset C575 bezdrátový telefon s elegantním designem do každého interiéru.

Funkce telefonu Gigaset C575

Gigaset C575 ve své třídě bezdrátových telefonů má jedinečný adresář pro 200 záznamů a pro každý záznam až 3 různá telefonní čísla. Dnes velmi praktická vlastnost, protože téměř každý je dnes k zastižení na několika různých telefonních číslech. Například telefon domů, na mobil a telefonní číslo do práce. Funkce VIP vyzvánění vám umožní nastavit odlišnou vyzváněcí melodii pro vaše nejbližší. Ihned poznáte kdo volá ještě před pohledem na displej. Při použití více sluchátek lze také adresář kontaktů kopírovat mezi jednotlivými sluchátky bezdrátového systému C575. Jako další přídavná sluchátka, přenosné telefony někdy nazývané jako ručky, doporučujeme model Gigaset C570HX případně Gigaset C570H. Vlastní obsluha přístroje velmi podobná jako u běžného mobilního telefonu. Jednoduše zadáte z klávesnice telefonní číslo, nebo vyberete jméno z telefonního adresáře, a stisknete zelené tlačítko pro volání. Pro ukončení hovoru stisknete tlačítko s červeným symbolem telefonu nebo telefon jednoduše umístíte do nabíjecí misky. Spojení je tím ukončeno. Funkce opakovaného volání ukládání 20 posledních volaných čísel nebo kontaktů z adresáře.

Menu v českém jazyce na velkém displeji

Obsluha telefonu Gigaset C575 je díky českému menu snadná a přehledná.

České menu Gigaset C575

Pro nastavení všech funkcí telefonu Gigaset C575 je k dispozici intuitivní a uživatelsky přátelské menu v českém jazyce. Vše je zřetelně zobrazováno na osvětleném grafickém TFT barevném displeji o velikosti 44×35 mm, s úhlopříčkou 58mm ( 2,2 palce ). Hlavní menu telefonu je pro rychlou navigaci zobrazeno jako 6 základních symbolů. Další položky nastavení jsou pak zobrazovány vždy po šesti. Přístroj obsahuje 18 jazykových sad pro menu, samozřejmě včetně češtiny. Zejména senioři ocení možnost přepnout režim displeje na Jumbo, opravdu velká čísla na displeji. Dále možné vybírat z několika barevných schémat pro zobrazení a zvolit také bílé nebo černé pozadí zobrazování. V klidovém stavu, kdy je sluchátko umístěno v nabíjecí misce, jsou na displeji zobrazovány hodiny. Design hodin je volitelný analogový, s kulatým ciferníkem, nebo digitální s číslicemi.

Bezdrátový telefon Gigaset C575 zobrazuje číslo volajícího nebo jméno volajícího v případě, že je uloženo v adresáři telefonu. Zmeškané hovory jsou ukládány do deníků hovorů. Kapacita paměti hovorů je 20 zmeškaných volání, 20 přijatých hovorů a 20 posledně volaných.

K dispozici je celkem 18 různých vyzváněcích melodií a šest úrovní hlasitosti. Zejména při použití doma pak využijete funkci den / noc. V nočním profilu budou akusticky vyzvánět pouze volající označení v adresáři jako VIP a ostatní volání budou signalizována pouze na displeji.

Ergonomická klávesnice bezdrátového telefonu Gigaset C575 je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a ani letech provozu neztrácí funkčnost. Čísla a symboly na klávesách jsou odolná otěru s velmi dlouhou životností.

Energeticky nenáročný s minimálním elektromagnetickým smogem

Eco DECT Gigaset s režimem úspory energie a minimálním vyzařováním.Další užitečné funkce jsou akustická signalizace nízkého stavu baterie a ztráty signálu v případě překročení dosahu. Eco Dect je funkcí pro automatické snížení vysílacího výkonu v závislosti na vzdálenosti sluchátka od základnové vysílací stanice. Eco Dect snižuje spotřebu elektrické energie bezdrátového telefonu na minimum. V neposlední řadě je třeba zmínit velmi snadnou instalaci bezdrátového telefonu Gigaset C575 a uvedení do provozu. Jednoduše vybalíte, připojíte napájecí adaptéry do sítě, pomocí přiloženého kabelu telefonní linky zapojíte to telefonní zásuvky a už telefonujete.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.