TELEFONY PRO SENIORY

Telefon pro seniory na pevnou linku a přídavný zvonek telefonu, telefonní spínač vyzvánění.

Telefony pro seniory jsou určeny nejen pro seniory, ale jsou velmi oblíbené pro rychlou a snadnou obsluhu. Jedná se přístroje se standardními funkcemi běžného telefonu na pevnou linku s vylepšenými vlastnostmi jako jsou:

  • zvýšená hlasitost vyzvánění
  • zvýšená hlasitost ve sluchátku
  • velký a dobře čitelný displej
  • velká tlačítka klávesnice
  • tlačítka pamětí pro rychlé volání častých kontaktů a tlačítka nouzového volání.

Běžnými funkcemi telefonů pro seniory jsou: zobrazení čísla volajícího a zmeškané hovory, regulace hlasitosti ve sluchátku, regulace hlasitosti vyzvánění.

Častými doplňky telefonů pro seniory jsou přídavné zvonky s vysokou hlasitostí a spínače vyzvánění. Tyto přídavné spínače umožňují použít jakýkoliv spotřebič pro signalizaci zvonění telefonu. Instalace přídavného spínače vyzvánění telefonu je snadná. Spínač spojíte pomocí telefonní rozdvojky a přiloženého telefonního kabelu s telefonem nebo telefonní zásuvkou. Spínač zasunete do zásuvky 230V a připojíte například lampu do zásuvky spínače. Lampa přerušovaně svítí během zvonění telefonu. Vhodné nejen pro seniory, ale také pokud například máte sluchátka a posloucháte hudbu nebo zvonek telefonu v hlučném prostředí neslyšíte.

Chcete pořídit praktický a snadno ovladatelný telefon pro seniory nebo telefon pro ne zcela standardní použití ? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem a řešením.

Zobrazuji všech 7 výsledků