Spínač vyzvánění 4FN21625

1.399  s DPH

Telefonní spínač vyzvánění 4FN21625 slouží pro snadné připojení přídavné signalizace zvonění telefonu. Propojena může být signalizace zvuková nebo optická, případně kombinovaná, až do celkového maximálního odběru 500W.

5 skladem

Katalogové číslo: 23503 Kategorie: ,

Popis

Spínač vyzvánění 4FN21625

Obsahuje polovodičový spínač vyzvánění s výstupem 230V max.500W a spíná současně a v rytmu příchozího zvonění. Instaluje se snadno zasunutím do zásuvky 230V, propojením kabelu s telefonním konektorem RJ12 do telefonní zásuvky a připojením signalizace do vrchní zásuvky. Pokud nemáte k dispozici samostatnou telefonní zásuvku, která je paralelně připojena k zásuvce pro telefon, použijte pro rozdělení telefonního signálu rozdvojku. A to buď rozdvojku se třemi zásuvkami, tzv, „na kabel“, nebo rozdvojku přímo do zásuvky.

Více informací o telefonních rozdvojkách zde

Spínač vyzvánění 4FN21625 je ideální pro signalizaci pomocí houkačky a reflektoru do hlučných prostor výrobních hal nebo venkovních areálů. Pro signalizaci použijte sirénu, houkačku, reflektor nebo případně obojí. Jako optickou signalizaci vyzvánění používejte reflektory nejlépe LED nebo případně halogenové. V žádném případě nepoužívejte zářivková svítidla a výbojky. Vzhledem k přerušovanému spínání, které je synchronizováno s vyzváněním telefonu, velmi brzy dojde k poškození zářivky nebo výbojky. Jako nejúčinnější použijte kombinaci akustické signalizace zvonění pomocí sirény a optické signalizace LED reflektorem. Výhodou spínače vyzvánění je opravdu snadná instalace a nulový odběr proudu v pohotovostním stavu.
Technické parametry spínače vyzvánění 4FN21625:
Napájení 180 – 250V 50Hz
Výstupní napětí 180 – 250V 50Hz
Maximální zátěž na spínaném výstupu 500W
Jištění výstupu pojistka T 2,5A 250V
Telefonní vstup 25-75V 20-50Hz

Balení telefonního spínače obsahuje: Spínač vyzvánění, telefonní kabel s koncovkami RJ12 pro připojení spínače vyzvánění k telefonní zásuvce nebo k rozdvojce tel.linky, návod k instalaci a použití v češtině, záruční list výrobku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.