Rozdvojka RJ12 2F1M 4pin

60  s DPH

Telefonní rozdvojka osazena 2 zásuvkami a 1 zástrčkou konektorů RJ12. Označení 2F1M znamená 2 zásuvky a 1 zástrčka, tj, 2x samice a 1x samec. Do zásuvek rozdvojky můžete připojit standardní telefonní konektory RJ12 / RJ11. Celou rozdvojku zasunete samcem do běžné telefonní zásuvky. Použité konektory RJ12, samice i samec, jsou osazeny 4 piny pro běžné rozdvojení telefonních přípojek a kabelů. Typové značení RJ12 2 Female 1 Male 6p4c.

40 skladem

Katalogové číslo: 23512 Kategorie: ,

Popis

Telefonní rozdvojka 2x zásuvka 1x zástrčka RJ12

Standardní telefonní rozdvojka pro rozbočení telefonního vedení s konektory typu RJ12 nebo RJ11. Rozdvojka je osazena 2x zásuvkou ( samicí ) a 1x zástrčkou ( samcem ) konektoru RJ12 a propojeny jsou paralelně všechny 3 čtveřice pinů. Jedná se o standardní piny číslo 2,3,4 a 5. Někdy je také konektor označován jako 6P4C.

Rozdvojka je celoplastová, nerozebíratelná a v barvě béžové.

Používá se zejména k připojení dvou telefonních přístrojů na jednu telefonní linku. Instalaci takzvané „paralelky“ telefonů. Telefonní rozdvojku nepoužívejte na přívodním vedení internetu ADSL nebo VDSL před připojeným oddělovačem DSL signálu do modemu, tzv. Splitteru. Na telefonním výstupu oddělovacího splitteru již lze rozdvojky použít a instalovat i více paralelně spojených telefonů.

Telefonní paralelka

Paralelka je způsob propojení dvou nebo i více telefonních přístrojů na jednu telefonní linku, přípojku. Všechny připojené telefony tímto způsobem se chovají jako jeden telefon. Současně vyzvánějí, během probíhajícího hovoru je možné v ostatních telefonech také hovor poslouchat a není možné zavolat vzájemně mezi telefony. Paralelní spojení telefonů je stále často využíváno v bytech a rodinných domech.

Jednoduše lze říci, že je při příchozím volání vyzvání více telefonů a pohodlně hovor přijmete tam, kde to je nejblíže.

Přídavná telefonní zařízení | Přídavné zvonky a spínače

Telefonní rozdvojka má však také použití jako odbočka telefonního signálu pro přídavná telefonní zařízení. Jedná se zejména o odbočení signálu z telefonu pro přídavné zvonky a spínače vyzvánění. Těchto zařízení pro hlučná prostředí, velké prostory a pro uživatele se slabším sluchem je celá řada, přídavné zvonky a spínače naleznete v kategorii Telefony pro seniory.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.