Sleva!

Gigaset E290

1.299  s DPH

Bezdrátový telefon Gigaset E290 nejen pro seniory. Bezdrátový telefon s velkými tlačítky a zvýšenou hlasitostí ve sluchátku i vyzvánění. Gigaset E290 má velký dobře čitelný a kontrastní displej s možností nastavení velkého písma. Praktické 2 klávesy pro rychlou volbu tísňového volání nebo často volaného čísla. Boost režim pro extra zvýšenou hlasitost a funkce 2 akustických profilů. Snadné ovládání díky přehlednému menu, velké podsvícené klávesnice a kontrastnímu displeji. Telefonní seznam až pro 150 záznamů. Funkce blokování příchozích hovorů se skrytým číslem. Bezdrátový telefon Gigaset E290 nabízí také unikátní funkci blokování konkrétních volajících se seznamem až pro 32 blokovaných čísel. Zobrazení čísla volajícího a zmeškané hovory. Nastavení 5 úrovní hlasitosti vyzvánění s 21 melodiemi. Telefon Gigaset E290 podporuje až 4 sluchátka, přenosné ručky, k základně. Balení obsahuje základnu, sluchátko, napájecí adaptér, telefonní kabel, akumulátory a samozřejmě návod v českém jazyce.

Popis

Seniorský telefon Gigaset E290

Bezdrátový telefon s velkými tlačítky a snadnou obsluhou. Seniorský telefon Gigaset E290 byl vyvíjen v první řadě pro seniory s požadavkem na snadnou intuitivní obsluhu a funkce usnadňující používání telefonu seniorům nebo lidem se zdravotním omezením. V porovnání s běžnými bezdrátovými telefony byl při vývoji kladen důraz na tyto vlastnosti a funkce. Velké klávesy s velkým popiskem a čitelnost i bez brýlí. Stejně tak i displej musí být kontrastní s velkými znaky, není rozhodující zda je černobílý nebo má miliony barev. Osvědčilo se řešení kontrastní bílé znaky na černém pozadí, tak jako křídou na tabuli. Zmeškané hovory jsou zobrazeny nejen na displeji, ale jsou také signalizovány červeně blikající klávesou.

Unikátní je funkce „Black List“ telefonu Gigaset E290 díky které již nebudete neustále obtěžováni telefonáty s nabídkami, průzkumy atd. Do černého seznamu můžete zadat až 32 různých telefonních čísel, které již nebudou při příchozím volání signalizovány akustickým vyzváněním, ale pouze zobrazením na displeji. Také můžete aktivovat funkci potlačení vyzvánění pro volající bez identifikace, pro volající se skrytým číslem.

Seniorský telefon Gigaset E290 | bezdrátový telefon nejen pro senioryS důrazem na ekologii | Spotřeba 0,65W

Při vývoji seniorského bezdrátového telefonu Gigaset E290 byl kladen důraz na minimální spotřebu energie. Minimalizováním odběru přenosné části bylo dosaženo až 200 hodin pohotovostního režimu telefonu na jediné nabíjení. Automatická regulace vysílacího výkonu v závislosti na vzdálenosti od základnové stanice samozřejmě spoří energii, ale také minimalizuje vyzařovaný vysokofrekvenční výkon. Výhodou jsou standardní bateriové akumulátory rozměru AAA s dlouhou životností bez obtížného shánění drahých speciálních akumulátorů. To v případě, že za několik let vám původní akumulátory doslouží. Minimální spotřeba energie, 0,65W během hovoru, podpoří dnešní zelený trend a pomůže vaší peněžence.

Také je třeba zmínit rozšiřitelnost bezdrátového telefonu Gigaset E290 až o tři další přenosné části, sluchátka typu Gigaset E290HX. Nejen že nebudete muset neustále přenášet bezdrátový telefon s sebou a budou vám všechny přenosné části vyzvánět současně, ale bude mít možnost si příchozí hovor předat na jinou přenosnou část. Praktickou funkcí se také možnost si vzájemně telefonovat mezi přenosnými částmi zdarma a bez použití telefonní linky. Interní volání a spojení interních hovorů probíhá zcela bezdrátově.

Dosah telefonu až 300m

Dosah signálu bezdrátového telefonu Gigaset E290 je až 300 metrů ve volném prostoru a až 50 metrů v budovách. V případě potřeby je možné dosah prodloužit pomocí zesilovače signálu Gigaset Repeater 2.0 nebo Gigaset Repeater HX. Tyto zesilovače signálu bezdrátových telefonů lze instalovat maximálně 2 ks pro model Gigaset E290.

Vše česky | menu telefonu česky | návod k obsluze česky

Seniorský bezdrátový telefon Gigaset E290 je dodáván kompletní včetně napájecího adaptéru základny, akumulátorů, přívodního kabelu telefonní linky a návodu k instalaci a obsluze v českém jazyce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.