Gigaset CL660 TRIO

5.380  s DPH

Sada bezdrátového telefonu Gigaset CL660 TRIO pro standardní pevnou linku se třemi sluchátky. Funkce CLIP zobrazení čísla volajícího, zmeškané hovory a deníky hovorů. Vysoká kvalita hlasu, plně duplexní handsfree, telefonní adresář 400 záznamů, synchronizace telefonního seznamu s PC a kontakty Google a podpora náhlavní soupravy. Funkce ECO DECT s automatickou regulací výkonu pro minimální vyzařování při hovoru, v pohotovostním režimu bez vyzařování a velmi nízkou spotřebu energie.

8 skladem

Katalogové číslo: 23329 Kategorie: , ,

Popis

Bezdrátový telefon Gigaset CL660 TRIO

Bezdrátový telefon Gigaset CL660 TRIO

Gigaset CL660 TRIO

Sada komfortního bezdrátového telefonu Gigaset CL660 TRIO se třemi sluchátky pro běžnou pevnou linku s podporou funkce CLIP zobrazení čísla volajícího a deníky hovorů. Komfortní funkce, elegantní moderní plochý design a HD kvalita hlasu jsou hlavní klíčové vlastnosti bezdrátového telefonu s širokou kompatibilitou DECT GAP, CAT iq 2.0, CAT iq 2.1 a SUOTA. Určeno pro každého, kdo nechce dělat kompromisy mezi moderním plochým designem, vysoce kvalitním povrchem, zpracováním a funkcionalitou. Rozšířená kompatibilita o protokol CAT iq znamená, že už dnes jste připraveni na připojení sluchátka nejen k zařízením Gigaset, ale také přímo VoIP routerům CAT iq 2.0 nebo 2.1. Internetová telefonie je nejen způsob jak ušetřit pravidelné poplatky za telefonní přípojku, ale nabízí také vyšší kvalitu hlasu. V případě telefonu Gigaset CL660 TRIO je možné s použitím základnové stanice Gigaset DX800 IP a hlasových kodeků G.722 využívat kvalitu HD Voice.

Synchronizace adresáře Outlook a Google pomocí Gigaset QuickSync

Gigaset QuickSync

Správa telefonního seznamu

Bezdrátový telefon Gigaset CL660 TRIO nabízí opravdu velký a komfortní telefonní adresář. Celkem 400 záznamů a každý může obsahovat až 3 různá telefonní čísla (například mobilní číslo, pevná linka domů a telefon do práce). Dále můžete k jednotlivým kontaktům uložit foto, které bude zobrazeno během vyzvánění a vlastní vyzváněcí melodii.
Drobné změny lze samozřejmě provádět přímo z klávesnice telefonu, ale pohodlnější je využití vestavěného konektoru micro USB a spojení s počítačem. K dispozici máte přímou editaci v aplikaci Gigaset QuickSync, synchronizaci adresáře s MS Outlook nebo s kontakty Google. Propojovací datový kabel USB – micro USB není součástí balení a aplikace Gigaset QuickSync je zdarma.

Blokování nevyžádaných hovorů na na bezdrátovém telefonu Gigaset CL660 TRIO

Blokování nevyžádaných hovorů

Telefon který chrání vaší pohodu a klid

Bezdrátový telefon Gigaset CL660 TRIO nabízí hned několik funkcí na ochranu vašeho soukromí, pohody a klidu.

Vlastní seznam blokovaných čísel, tzv. Black list. Jednoduše číslo přidáte do seznamu blokovaných čísel a už vás nebude obtěžovat.

Funkce blokování všech volání bez identifikace nebo se skrytým číslem. Blokování skrytých volání lze kdykoliv snadno zapnout nebo vypnout.

Funkce časově řízeného potlačení příchozích volání zabrání vyzvánění telefonu například v noci. Příchozí hovory jsou signalizována pouze na displeji a vyzvánění je vypnuto. Výjimkou jsou volající, kteří jsou ve vašem adresáři označeni jako VIP. Ti se vám dovolají i v režimu časově řízeného potlačení příchozích volání.

Bezdrátový telefon Gigaset CL660 TRIO s funkcí ECO DECT

ECO DECT

Ekologický a bez záření ECO DECT

Bezdrátový telefon Gigaset CL660 TRIO je vybaven technologií ECO DECT pro úsporu energie a snížení vyzařovaného signálu na minimum. Pokud neprobíhá telefonní hovor a sluchátko je v pohotovostním režimu, není vyzařován žádný signál. To platí i případě, že je k základnové stanici registrováno více přenosných sluchátek. Podmínkou je, že všechna registrovaná sluchátka podporují funkci ECO DECT. Během každého telefonního hovoru je vysílací výkon sluchátka a základnové stanice zcela automaticky regulován v závislosti na vzdálenosti sluchátka a základnové stanice. Pokud jste s telefonem blízko základnové stanice, je vyzařovaný výkon nejnižší. Se zvětšující se vzdáleností telefon automaticky zvyšuje výkon pro dosažení kvalitního spojení. Pro dosažení maximálního dosahu bezdrátového telefonu Gigaset CL660 TRIO lze pomocí nastavení položky ECO DECT v menu přístroje tuto funkci deaktivovat.

Parametry Gigaset CL660 TRIO

Rozhraní telefonní přípojky standardní pevná linka, analogové rozhraní s podporou CLIP identifikace volajícího, konektor RJ11
Standardy DECT DECT, GAP, CAT iq 2.0, CAT iq 2.1, SUOTA
Interní rozhraní Micro USB, připojení náhlavní soupravy 2,5 mm jack
ECO DECT Automatické snížení přenosového výkonu, v pohotovostním režimu bez
záření, nízká spotřeba energie
Pohotovostní doba až 280 hodin
Doba hovoru až 14 hodin
Telefonní adresář 400 záznamů ( každý záznam 3 čísla, foto, připomenutí data, zvuky )
Individuální vyzvánění vyzváněcí tóny pro VIP položky
Synchronizace adresáře PC aplikace QuickSync a kontakty Google
Kopírování adresáře ano, na další sluchátka DECT v systému základny
Automatické opakování volby ano
Monitorování místnosti ano, na externí číslo nebo interní na další sluchátko
Interní hovory ano, na další sluchátka DECT v systému základny
Přepojení hovoru ano, na další sluchátka DECT v systému základny
Kvalita zvuku HD Voice širokopásmový hlas (s certifikací CAT-iq)
Handsfree hovor plně duplexní kvalita
Náhlavní souprava kompatibilní, konektor 2,5mm ( např. RP-TCA430E-K )
Standardní vyzvánění 22 melodií
Vlastní vyzvánění ano, vlastní zvukové soubory ( soubor *.wma *.mp3 *.wav )
Displej 2.4 palce barevný 240x320px 50x38mm
Pricture CLIP zobrazí uložené foto volajícího ( soubor *.bmp *.jpg *.gif )
Vícejazyčné menu ano, 27 jazyků, včetně češtiny
Osvětlená klávesnice ano
Navigačního tlačítko ano, pro snadné ovládání funkcí
Zmeškané hovory ano, samostatné tlačítko s indikací
Rozměry sluchátka 157 x 52 x 21mm výška šířka hloubka
Hmotnost sluchátka 116 g včetně akumulátoru
Typ akumulátorů NiMH AAA 2ks ( např. akumulátor HHR-65AAAB )

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.