Panasonic KX-TCA185CE

14.295  s DPH

Bezdrátový telefon KX-TCA185CE je standardní a spolehlivý přístroj pro bezdrátové sítě pobočkových telefonních ústředen Panasonic. Jasně podsvícený dobře čitelný displej a klávesnice, hlasitý telefon a konektor pro náhlavní soupravu. Balení obsahuje také nabíjecí stanici. Nabíjení 7h, hovor 11h, stand-by 200h.

8 skladem

Katalogové číslo: 22307 Kategorie:

Popis

Přenosný telefon DECT Panasonic KX-TCA185

Standardní a spolehlivý telefon KX-TCA185CE DECT je vybaven mnoha všestrannými a praktickými telefonními funkcemi. V provozu oceníte zejména dobře čitelný podsvícený barevný displej s více jazyčným menu, osvětlenou klávesnici, programovatelná tlačítka a hlasitý telefon s podporou připojení náhlavní soupravy. Doba pohotovostního režimu až 200 hod. Doba hovoru až 11 hodin a plné nabití přístroje za 11 hodin.

Bezdrátový telefon Panasonic KX-TCA185 ( KX-TCA185CE ) pro telefonní ústředny

Panasonic KX-TCA185 | Panasonic KX-TCA185CE

Více volnosti při telefonování a kvalitnější signál.

Máte na pracovním stolním telefonu důležitý hovor s klientem a spěcháte ze své kanceláře na důležitou schůzku? Jednoduché řešení je připojení přes Panasonic bezdrátový DECT systém. Panasonic bezdrátová digitální telefonní síť vám prostřednictvím lehkého a elegantního telefonu KX-TCA185CE umožní pokračovat dále v hovoru se klientem i během chůze na jiné místo vaší firmy. A protože systém je plně digitální, je přenášený signál jasný a čistý. Základnové vysílací stanice systému DECT Panasonic umožňují bezdrátovou komunikaci na větší vzdálenost, zvyšují flexibilitu a mobilitu bezdrátového přístroje. Funkce WXDP vám umožní nastavit svůj telefon KX-TCA185CE tak, aby využíval stejnou telefonní linku jako stolní telefon. Váš stolní telefon a bezdrátový telefon mají stejné telefonní číslo a vyzvání pro příchozí volání současně. Stejně tak odchozí volání jsou volaným prezentována shodným telefonním číslem CLIP.

Můžete také využít systém Panasonic Multi-Cell DECT, který je určen pro různá bezdrátová řešení pomocí telefonních ústředen a jejich kombinace. Jedná se o více buňkový bezdrátový systém využívající radiového komunikačního protokolu DECT. Díky tomuto řešení se mohou telefony na běžných vnitřních linkách Vaší telefonní ústředny stát bezdrátovými a vy tak můžete zůstat v kontaktu s ostatními pracovníky, dokud jsou v oblasti pokryté signálem Multi-Cell vysílači. K dispozici je řada DECT Multi-Cell jednotek. Jednotky jsou s připojením pomocí běžného telefonního vedení a digitální komunikací nebo s IP protokolem a připojením pomocí LAN.

Můžete přijímat hovory, i když právě nejste ve své kanceláři. Budete vždy na příjmu, připraveni přijmout hovory zákazníků. Maximálně využijete každou obchodní příležitost, která se naskytne.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.