Nová ústředna Panasonic KX-NS500NE. Služby, funkce, kompatibilita, popis a kapacita.

Panasonic KX-TCA185CE

4.850  s DPH

Bezdrátový telefon KX-TCA185CE je standardní a spolehlivý přístroj pro bezdrátové sítě pobočkových telefonních ústředen Panasonic. Jasně podsvícený dobře čitelný displej a klávesnice, hlasitý telefon a konektor pro náhlavní soupravu. Balení obsahuje také nabíjecí stanici. Nabíjení 7h, hovor 11h, stand-by 200h.

14 skladem

Katalogové číslo: 22307 Kategorie: ,

Popis

Standardní a spolehlivý telefon KX-TCA185 DECT je vybaven mnoha všestrannými a praktickými telefonními funkcemi. V provozu oceníte zejména dobře čitelný podsvícený barevný displej s více jazyčným menu, osvětlenou klávesnici, programovatelná tlačítka a hlasitý telefon s podporou připojení náhlavní soupravy. Doba pohotovostního režimu až 200 hod. Doba hovoru až 11 hodin a plné nabití přístroje za 11 hodin.
Více volnosti při telefonování a kvalitnější signál.
Máte na pracovním stolním telefonu důležitý hovor s klientem a spěcháte ze své kanceláře na důležitou schůzku? Jednoduché řešení je připojení přes Panasonic bezdrátový DECT systém. Panasonic bezdrátová digitální telefonní síť vám prostřednictvím lehkého a elegantního telefonu umožní pokračovat dále v hovoru se klientem i během chůze na jiné místo vaší firmy. A protože systém je plně digitální, je přenášený signál jasný a čistý. Základnové vysílací stanice systému DECT Panasonic umožňují bezdrátovou komunikaci na větší vzdálenost, zvyšují flexibilitu a mobilitu bezdrátového přístroje. Funkce WXDP vám umožní nastavit svůj telefon tak, aby využíval stejnou telefonní linku jako stolní telefon.
Můžete přijímat hovory, i když právě nejste ve své kanceláři. Budete vždy na příjmu, připraveni přijmout hovory zákazníků. Maximálně využijete každou obchodní příležitost, která se naskytne.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.