Panasonic KX-TCA285CE

18.950  s DPH

Bezdrátový telefon KX-TCA285CE je komfortní malý a lehký přístroj pro bezdrátové sítě pobočkových telefonních ústředen Panasonic. Vibrační zvonění, jasně podsvícený displej a klávesnice, hlasitý telefon, Bluetooth a konektor pro náhlavní soupravu. Balení obsahuje také nabíjecí stanici. Nabíjení 3h, hovor 13h, stand-by 200h.

6 skladem

Katalogové číslo: 22308 Kategorie:

Popis

Malý, lehký a odolný telefon KX-TCA285 DECT je vybaven mnoha všestrannými a výkonnými telefonními funkcemi. V provozu oceníte zejména dobře čitelný podsvícený barevný displej s více jazyčným menu, osvětlenou klávesnici, vibrační vyzvánění, programovatelná tlačítka a hlasitý telefon s podporou připojení náhlavní soupravy. Konektivita Bluetooth. Doba pohotovostního režimu až 200 hod. Doba hovoru až 13 hodin a plné nabití přístroje již za 3 hodiny.
Více volnosti při telefonování a kvalitnější signál.
Máte na pracovním stolním telefonu důležitý hovor s klientem a spěcháte ze své kanceláře na důležitou schůzku? Jednoduché řešení je připojení přes Panasonic bezdrátový DECT systém. Panasonic bezdrátová digitální telefonní síť vám prostřednictvím lehkého a elegantního telefonu umožní pokračovat dále v hovoru se klientem i během chůze na jiné místo vaší firmy. A protože systém je plně digitální, je přenášený signál jasný a čistý. Základnové vysílací stanice systému DECT Panasonic umožňují bezdrátovou komunikaci na větší vzdálenost, zvyšují flexibilitu a mobilitu bezdrátového přístroje. Funkce WXDP vám umožní nastavit svůj telefon tak, aby využíval stejnou telefonní linku jako stolní telefon.
Můžete přijímat hovory, i když právě nejste ve své kanceláři. Budete vždy na příjmu, připraveni přijmout hovory zákazníků. Maximálně využijete každou obchodní příležitost, která se naskytne.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.