Panasonic KX-DT521X

5.999  s DPH

Standardní digitální systémový telefon 5. generace pro ústředny Panasonic KX-NS500 KX-NS1000 KX-TDA KX-TDE a řadu ústředen KX-NCP. Funkce hlasitého telefonu, podsvětlený LCD panel 16 znaků, 8 programovatelných tlačítek s LED indikací stavu linky nebo funkce, regulace hlasitosti reproduktoru a sluchátka, možnost připojení náhlavní soupravy Panasonic. Barva světle šedá až bílá.

14 skladem

Katalogové číslo: 21793 Kategorie: ,

Popis

Digitální telefon KX-DT521X je vybaven displejem bez podsvětlení, ale s kontrastním a dobře čitelným zobrazením všech šestnácti znaků. Kontrast LCD displeje je možné uživatelsky nastavovat ve třech úrovních. Telefon je vybaven osmi programovatelnými tlačítky s dvoubarevnou LED indikací. Tyto tlačítka lze využívat k obsluze a indikaci nejrůznějších funkcí telefonní ústředny. Například vnitřní pobočková linka, vnější linka poskytovatele hlasových služeb, rychlá jednotlačítková paměť telefonního čísla a další. Samostatnými tlačítky je telefon vybaven pro telefonní konferenci, přesměrování hovorů, přepojení hovorů, opakování čísla, programování funkcí a velmi praktickým hlasitým telefonem, hands free. Intenzitu hlasitého telefonu lze regulovat ve dvanácti úrovních a poslech ve sluchátku ve čtyřech úrovních. Vyzvánění telefonu KX-DT521X lze regulovat ve čtyřech úrovních s tím, že je k dispozici osm různých vyzváněcích tónů a melodií. Digitální systémový telefon podporuje funkci rozšiřujícího portu DXDP a port je osazen standardním konektorem RJ12.

V neposlední řadě je nutné zmínit možnost připojení náhlavní soupravy konektorem typu Jack 2.5mm, který je velmi prakticky umístěn na levém boku. Telefon Panasonic KX-DT521X má nastavitelný sklon ve dvou polohách, při používání na stole, ale lze ho též instalovat na stěnu.

Nová řada digitálních systémových telefonů Panasonic KX-DT500 přináší skvělé zpracování a funkce pro vaše pracoviště. Snadný uživatelský přístup k důležitým funkcím a dobře čitelným osvětleným LCD displejem. Každý model KX-DT546, KX-DT543 a KX-DT521 poskytuje vynikající kvalitu hlasu. Kvalitní hlasitý telefon s plným duplexem, který umožňuje více než jedné osobě mluvit současně bez přerušení nebo zpoždění při přenosu hlasu. Poskytujeme 24 měsíců plnou záruční dobu.
Systémové digitální telefony KX-DT521X s novým designem poskytují vyšší úroveň hlasové komunikace, produktivity práce. V neposlední řadě vyšší úroveň péče o vaše zákazníky. Tyto vyspělé kancelářské telefony vám umožní využít možnosti všech existujících IP ústředen Panasonic. S přístroji páté generace získáte rychlý a snadný přístup k celé řadě funkcí a aplikací telefonní ústředny.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.