Sleva!

Panasonic KX-TDA3192XJ sleva

7.995  s DPH

Modul hlasové pošty s kapacitou až 120 minut 2 kanály až 125 zpráv včetně úvodních uvítacích hlášení. Vhodné pro ústředny Panasonic KX-TDA15CE a KX-TDA30CE. Upozornění na novou zprávu kontrolkou na telefonu a odlišným upozorňovacím tónem při zvednutí. Identifikace volajícího je uložena současně se zprávou a je zobrazena na displeji digitálního telefonu (KX-T7630 KX-T7633 KX-T7636).

1 skladem

Katalogové číslo: 22509 Kategorie:

Popis

Instalací přídavné karty KX-TDA3192 ( KX-TDA3192XJ) je vaše telefonní ústředna Panasonic doplněna funkcí telefonního záznamníku. Uživatel vnitřní linky může nahrát svoje osobní úvodní hlášení, kterým přijme příchozí hovor a vyzve volajícího, aby zanechal vzkaz. Uživatel také muže přehrávat nebo smazat úvodní hlášení i vzkazy zanechané volajícími. Pomocí displeje a tlačítek na digitálním telefonu je možné ovládat hlasovou schránku (telefonní záznamník). Přehrávat a mazat vzkazy, také lze vytočit číslo volajícího, který pro vás zanechal vzkaz. Poslech uložených zpráv je možný i z jiného telefonu uvnitř i vně firmy.
Karta KX-TDA3192 (XJ) telefonního záznamníku (hlasové pošty) je zcela funkční, byla používána pouze ke školícím účelům. S plnou zárukou 24 měsíců, náhradní obal.

Záruční doba 24 měsíců

► Záruční doba 24 měsíců
► Použité zboží je repasováno, vyčištěno
► Kompletní test, návod

Všechny dotazy ohledně kompatibility, připojeni, funkcí a programování Vám ochotně poskytnou naši specialisté. Kontaktujte nás.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.