Sleva!

Panasonic KX-TDA3280XJ sleva

9.250  s DPH

Karta KX-TDA3280XJ SLEVA 2x ISDN2 digitálních přípojek ISDN pro KX-TDA15CE nebo KX-TDA30CE, 2x ISDN BRI (4 hovorové kanály), každá přípojka lze přepnout S0 ( vnější linka ISDN ) nebo T0 ( vnitřní ISDN linka pro připojení ISDN telefonů, ISDN modemů atd. )

5 skladem

Katalogové číslo: 22501 Kategorie:

Popis

Modul Panasonic KX-TDA3280XJ je osazen 2x konektorem typu RJ45 s porty S0 pro připojení digitálních linek ISDN BRI. Jedná se o základní dvoukanálové digitální přípojky. Podporovány jsou jak ISDN A linky, sériové ISDN C a také provolbové D. Nejčastěji je modul instalován pro připojení ISDN linky telefonního operátora O2, T-mobile a Vodafone. A to jak připojením metalickým až k ústředně poskytovatele hlasových služeb, většina připojení O2, ale také připojením k VoIP ISDN bráně. Řešení hlasových služeb VoIP bránou s výstupem ISDN BRI využívají zejména poskytovatelé T-mobile a Vodafone.

Dále je možné jeden nebo oba porty ISDN modulu KX-TDA3280XJ použít jako výstupní porty pobočkových linek ústředny se sběrnicí T0. Tato pobočková sběrnice je řešením pro instalaci ISDN telefonů a terminálů na vnitřní linky ústředny včetně podpory napájení TE. V režimu portu ISDN extension jsou dostupná standardní nastavení jako:
Definice sběrnice P-P nebo P-MP, TEI mode Fix 0-63 nebo automatic, CLIR COLR COLP, nastavení komunikační vrstvy L1 a L2, a další. Dostupnost některých funkcí může být závislá na verzi firmware ústředny a aktuální konfiguraci systému. Naši specialisté Vám rádi poskytnou další informace a odpoví na Vaše dotazy, kontaktujte nás.

Modul KX-TDA3280XJ SLEVA je určen pro ústředny Panasonic KX-TDA15CE a KX-TDA30CE. Vyžaduje odbornou montáž a konfiguraci ústředny. Karta je zcela funkční, byla používána pouze ke školícím účelům, s plnou zárukou 24 měsíců, náhradní obal.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.