Panasonic KX-NS1000NE

32.950  s DPH

Telefonní ústředna Panasonic KX-NS1000NE s kapacitou až 640 IP telefonů. SIP komunikační server s možností spojení až šestnácti jednotek systémovým protokolem OneLook pro celkovou kapacitu až 1000 IP telefonů.

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: 21891 Kategorie: ,

Popis

Panasonic KX-NS1000NE | KX-NS1000

Firemní komunikační SIP server Panasonic KX-NS1000NE přináší úplnou sadu funkcí síťové telefonie. Telefonní komunikace s vestavěnými pokročilými aplikacemi a vynikajícím a rozsáhlým výběrem pevných a bezdrátových terminálů, náhlavních souprav a zařízení softphone. Schopnosti systému lze snadno zlepšit a rozšířit pomocí softwarových aplikací a licencí, což mu umožňuje splnit požadavky organizací s jedním nebo více pracovišti. SIP server podporuje až 1000 IP telefonů v plně transparentní síti a celkem až 8000 účastníků v sítích Q-SIG.

Systém SIP serveru KX-NS1000NE je založen na síťových IP technologiích a spojuje pokročilé funkce telefonie s HD kvalitou hlasu. Dále rozšířitelným rámcem aplikací, které byly pečlivě zvoleny a optimalizovány pro různé typy firem. Ať už jsou založeny na jednom pracovišti, nebo distribuovány globálně. Usnadňuje komunikaci v kanceláři, stejně jako pro mobilní a vzdálené pracovníky v domácí kanceláři, a v tak různých prostředích, jako jsou call centra a distribuční centra.

Další informace

Návod KX-NS1000

https://www.panatel.cz/Doc/navod/KX-NS1000-navod-cz.pdf

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.