Panasonic KX-TDA100CE

18.520  s DPH

Základní jednotka digitální ústředny Panasonic KX-TDA100CE s možností výstavby až do 108 portů. Obsahuje řídící kartu CPU MPR a neobsahuje karty pro telefonní linky a neobsahuje zdroj. Celkem je možné osadit až 6 slotů pro karty. Max. kapacita je 64 vnějších kanálů, vstupních linek a 160 vnitřních pobočkových linek (kombinace analogových a digitálních portů).

1 skladem

Katalogové číslo: 23403 Kategorie:

Popis

Modulární ústřednu KX-TDA100CE je možné osadit několika výkonovými verzemi napájecího zdroje a k dispozici je široký sortiment karet pro vnější i vnitřní digitální ISDN, analogové nebo VoIP SIP kanály. Celkově má ústředna 6 volných slotů pro karty vstupních linek, výstupních linek pobočkových a karty hlasových zpráv, připojení dveřních telefonů, dvoustavových vstupů, výstupní relé a další.

Digitální ústředna KX-TDA100CE je určena pro malé společnosti až střední firmy. Ideálním komunikačním řešením je také pro školy, hotely, ubytovací a zdravotnická zařízení. Jednoduchá a cenově nenáročná výstavba bezdrátového systému DECT umožní neomezený pohyb pracovníků a současně využití všech obchodních příležitostí. Bezdrátový systém s kapacitou až 128 přenosných telefonů a až 32 vysílačů telefonního signálu. Uživateli oblíbenou funkcí, nejen pro Call Centra, je distribuce příchozích hovorů formou rovnoměrného vytěžování pracovníků určitého pracoviště. V tomto režimu je příchozí volání směrováno na nejdéle volný telefon. Samozřejmostí je možnost vícenásobného přesměrování a funkce VIP hovor pro přednostní obsloužení vybraných volajících. Instalací doplňkového software ústředny KX-TDA100CE PC-Phone a PC-Console zajistíte vyšší úroveň péče o volající a zvýšíte image Vaší společnosti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.