Panasonic KX-TDA200CE

26.550  s DPH

Základní jednotka digitální ústředny Panasonic KX-TDA200CE s možností výstavby až do 216 portů. Obsahuje řídící kartu CPU MPR a neobsahuje karty pro telefonní linky a neobsahuje zdroj. Celkem je možné osadit až 11 slotů pro karty. Max. kapacita je 128 vnějších kanálů, vstupních linek a 256 vnitřních pobočkových linek (kombinace analogových a digitálních portů).

Katalogové číslo: 23405 Kategorie:

Popis

Panasonic KX-TDA200 | KX-TDA200CE

Modulární telefonní systém

  • IP telefonie
  • Digitální porty / ISDN porty
  • Analogové porty pro tradiční telefony

Ústředna pro firmy, hotely, školy, úřady i pečovatelské domy

Digitální ústředna KX-TDA200CE | KX-TDA200 je určena pro střední firmy a společnosti. Ideálním komunikačním řešením je také pro školy, hotely, ubytovací a zdravotnická zařízení. Jednoduchá a cenově nenáročná výstavba bezdrátového systému DECT umožní neomezený pohyb pracovníků a současně využití všech obchodních příležitostí. Bezdrátový systém s kapacitou až 128 přenosných telefonů a až 32 vysílačů telefonního signálu. Uživateli oblíbenou funkcí, nejen pro Call Centra, je distribuce příchozích hovorů formou rovnoměrného vytěžování pracovníků určitého pracoviště. V tomto režimu je příchozí volání směrováno na nejdéle volný telefon. Samozřejmostí je možnost vícenásobného přesměrování a funkce VIP hovor pro přednostní obsloužení vybraných volajících. Instalací doplňkového software ústředny KX-TDA200CE PC-Phone a PC-Console zajistíte vyšší úroveň péče o volající a zvýšíte image Vaší společnosti.

Modulární ústředna = systém který roste s vámi

Díky plně modulárnímu řešení jsou pořizovací náklady sníženy na minimum. Zkrátka nekupujete to, co nyní nepotřebujete a v budoucnu snadno ústřednu dalšími moduly doplníte. Modulární ústřednu KX-TDA200 | KX-TDA200CE je možné osadit několika výkonovými verzemi napájecího zdroje a k dispozici je široký sortiment karet pro vnější i vnitřní digitální ISDN, analogové nebo VoIP SIP kanály. Celkově má ústředna jedenáct volných slotů pro karty vstupních linek, výstupních linek pobočkových a karty hlasových zpráv, připojení dveřních telefonů, dvoustavových vstupů, výstupní relé a další.

Správa a konfigurace ústředny

Konfigurační software telefonní ústředny Panasonic KX-TDA200 | KX-TDA200CE

Software KX-TDA200 | KX-TDA200CE

Díky propracovanému konfiguračnímu software pro administrátory je správa telefonní ústředny Panasonic KX-TDA200 | KX-TDA200CE snadná. Pouze se základními znalostmi systému může správce provádět všechny nezbytné operace. Zálohování konfiguračních souborů, importy a exporty telefonních seznamů, přejmenování a přečíslování všech portů, nastavení oprávnění uživatelům. Případně také nastavovat běžné uživatelské funkce jako jsou přesměrování hovorů v nepřítomnosti nebo programování funkčních tlačítek digitálních telefonů.

Kontaktujte naše specialisty a vyžádejte si nabídku telefonního řešení na míru, přímo pro váš objekt nebo společnost. Technické oddělení společnosti PanaTEL vám ochotně zodpoví všechny dotazy k modulární telefonní ústředně Panasonic KX-TDA200 | KX-TDA200CE a také k dalším produktům.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.