Panasonic KX-TDA600CE

52.590  s DPH

Základní jednotka digitální ústředny Panasonic KX-TDA600CE s možností výstavby až do 640 portů. Obsahuje řídící kartu CPU MPR a neobsahuje karty pro telefonní linky a neobsahuje zdroj. Celkem je možné osadit až 11 slotů pro karty. Max. kapacita je 640 vnějších kanálů, vstupních linek a 960 vnitřních pobočkových linek (kombinace analogových a digitálních portů).

Katalogové číslo: 23406 Kategorie:

Popis

Modulární ústřednu KX-TDA600CE je možné osadit několika výkonovými verzemi napájecího zdroje a k dispozici je široký sortiment karet pro vnější i vnitřní digitální ISDN, analogové nebo VoIP SIP kanály. Celkově má ústředna jedenáct volných slotů pro karty vstupních linek, výstupních linek pobočkových a karty hlasových zpráv, připojení dveřních telefonů, dvoustavových vstupů, výstupní relé a další. Připojením až tří rozšiřujících jednotek typu KX-TDA620BX, každá jednotka obsahuje dalších 11 slotů pro karty, lze vybudovat komunikační systém až s 640 pobočkovými porty. Případně až s kapacitou 960 telefonních přístrojů při použití DXDP připojení.

Digitální ústředna KX-TDA600CE je určena pro střední a větší firmy a společnosti. Ideálním komunikačním řešením je také pro větší školy, hotely, ubytovací a zdravotnická zařízení. Jednoduchá a cenově nenáročná výstavba bezdrátového systému DECT umožní neomezený pohyb pracovníků a současně využití všech obchodních příležitostí. Bezdrátový systém s kapacitou až 512 přenosných telefonů a až 64 vysílačů telefonního signálu. Uživateli oblíbenou funkcí, nejen pro Call Centra, je distribuce příchozích hovorů formou rovnoměrného vytěžování pracovníků určitého pracoviště. V tomto režimu je příchozí volání směrováno na nejdéle volný telefon. Samozřejmostí je možnost vícenásobného přesměrování a funkce VIP hovor pro přednostní obsloužení vybraných volajících. Instalací doplňkového software ústředny KX-TDA600CE PC-Phone a PC-Console zajistíte vyšší úroveň péče o volající a zvýšíte image Vaší společnosti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.