Panasonic KX-TDE200CE

47.850  s DPH

Základní jednotka digitální IP ústředny Panasonic KX-TDE200CE s možností výstavby až do 256 linek. Panasonic OneNet je pokročilý firemní komunikační systém poskytující funkce IP telefonie a komunikace přes LAN a širokopásmové WAN IP sítě.
Obsahuje řídící kartu CPU MPR a neobsahuje karty pro telefonní linky a neobsahuje zdroj. Celkem je možné osadit až 11 slotů pro karty. Max. kapacita je 32 vnějších IP kanálů a 128 běžných digitálních nebo analogových kanálů, vstupních linek. Dále 128 pobočkových IP telefonů a 128 standardních pobočkových linek (kombinace analogových a digitálních portů).

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: 23408 Kategorie: ,

Popis

Modulární IP ústřednu KX-TDE200CE je možné osadit několika výkonovými verzemi napájecího zdroje. K dispozici je široký sortiment modulů pro vnější i vnitřní digitální ISDN, analogové nebo VoIP SIP kanály. Celkově má ústředna jedenáct volných slotů pro karty vstupních linek, výstupních linek pobočkových. Karty hlasových zpráv, připojení dveřních telefonů, dvoustavových vstupů, výstupní relé a další.

Digitální IP ústředna KX-TDE200CE je určena pro střední a větší firmy a společnosti. Ideálním komunikačním řešením je také pro větší školy, hotely, ubytovací a zdravotnická zařízení. Jednoduchá a cenově nenáročná výstavba bezdrátového systému DECT umožní neomezený pohyb pracovníků a současně využití všech obchodních příležitostí. Bezdrátový systém s kapacitou až 128 přenosných telefonů a až 64 vysílačů telefonního signálu. Uživateli oblíbenou funkcí, nejen pro Call Centra, je distribuce příchozích hovorů formou rovnoměrného vytěžování pracovníků určitého pracoviště. V tomto režimu je příchozí volání směrováno na nejdéle volný telefon. Samozřejmostí je možnost vícenásobného přesměrování a funkce VIP hovor pro přednostní obsloužení vybraných volajících. Instalací doplňkového software ústředny KX-TDE200CE Communication Assistant a CA Operator Console zajistíte vyšší úroveň péče o volající a zvýšíte image Vaší společnosti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.