Panasonic KX-TDE600NE

98.850  s DPH

Základní jednotka digitální IP ústředny Panasonic KX-TDE600NE s možností výstavby až do 1120 linek. Panasonic OneNet je pokročilý firemní komunikační systém poskytující funkce IP telefonie a komunikace přes LAN a širokopásmové WAN IP sítě.
Obsahuje řídící kartu CPU MPR a neobsahuje karty pro telefonní linky a neobsahuje zdroj. Celkem je možné osadit až 11 slotů pro karty. Max. kapacita je 640 vnějších kanálů, vstupních linek a 1120 vnitřních pobočkových linek (kombinace IP telefonů, analogových a digitálních portů).

2 skladem

Katalogové číslo: 23409 Kategorie: ,

Popis

Modulární ústřednu KX-TDE600NE je možné osadit několika výkonovými verzemi napájecího zdroje a k dispozici je široký sortiment modulů pro vnější i vnitřní digitální ISDN, analogové nebo VoIP SIP kanály. Celkově má ústředna jedenáct volných slotů pro karty vstupních linek, výstupních linek pobočkových a karty hlasových zpráv. Moduly připojení dveřních telefonů, dvoustavových vstupů, výstupní relé a další. Připojením až tří rozšiřujících jednotek typu KX-TDE620NE, každá jednotka obsahuje dalších 11 slotů pro karty, lze vybudovat komunikační systém až s 1120 pobočkovými porty. Plus dalších 128 IP pobočkových linek využívající standardní IP telefony protokolu SIP.

Digitální ústředna KX-TDE600NE je určena pro střední a větší firmy a společnosti. Ideálním komunikačním řešením je také pro větší školy, hotely, ubytovací a zdravotnická zařízení. Jednoduchá a cenově nenáročná výstavba bezdrátového systému DECT umožní neomezený pohyb pracovníků a současně využití všech obchodních příležitostí. Bezdrátový systém s kapacitou až 512 přenosných telefonů a až 64 vysílačů telefonního signálu. Uživateli oblíbenou funkcí, nejen pro Call Centra, je distribuce příchozích hovorů formou rovnoměrného vytěžování pracovníků určitého pracoviště. V tomto režimu je příchozí volání směrováno na nejdéle volný telefon. Samozřejmostí je možnost vícenásobného přesměrování a funkce VIP hovor pro přednostní obsloužení vybraných volajících. Instalací doplňkového software ústředny KX-TDE600NE Communication Assistant a CA Operator Console zajistíte vyšší úroveň péče o volající a zvýšíte image Vaší společnosti.

Další informace

Návod KX-TDE600

https://www.panatel.cz/Doc/navod/KX-TDA600-navod-cz.pdf

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.