Panasonic KX-TGP700CEG

5.995  s DPH

Základnová stanice KX-TGP700CEG je samostatný vysílač kancelářského bezdrátového systému s možností registrace až 16 telefonů. IP SIP vysílač pro bezdrátové telefony KX-TPA70CEB KX-TPA73CEB KX-TPA60CEB, KX-TPA65CE, KX-TPA65CEB a KX-TPA68CEB. Připojení na SIP poskytovatele hlasových služeb nebo IP telefonní ústřednu. Celkem až 16 SIP účtů, telefonních čísel, bezdrátový protokol DECT, dosah v budovách až 50m a v otevřeném prostoru až 300m.

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: 23427 Kategorie: ,

Popis

Panasonic KX-TGP700CEG je samostatný vysílač modulární kancelářské bezdrátové ústředny. Podporuje výstavbu až s 16 bezdrátovými telefony nebo stolními telefony. Kompatibilními bezdrátovými telefony jsou: standardní ručka KX-TPA70 nebo KX-TPA60, komfortní manažérský telefon slim designu KX-UDT121CE. Dále odolný bezdrátový telefon KX-UDT131CE s odolností proti vodě, prachu a nárazu s krytím IP65. Komfortní telefon Panasonic KX-TPA73 pro náročné. Standardní stolní bezdrátový telefon KX-TPA65CE v bílé barvě nebo KX-TPA65CEB v elegantním černém provedení. SIP vysílač KX-TGP700CEG podporuje je také plně kompatibilní s komfortním stolním telefonem Panasonic KX-TPA68CEB.

Pro konfiguraci vysílače KX-TGP700CEG se používá intuitivní webové rozhraní a je k dispozici celkem 16 SIP účtů. Pro každý bezdrátový nebo stolní telefon samostatný účet, telefonní číslo. V malých firmách a kancelářích lze tento systém využívat jako malou bezdrátovou IP telefonní ústřednu až pro 16 účastníků. K dispozici jsou základní funkce ústředny, přepojování hovorů. Dosah vysílače KX-TGP700CEG je v budovách až 50 metrů a v otevřeném prostoru, bez překážek, až 300 metrů. Dosah lze v případě potřeby prodloužit, rozšířit, pomocí opakovače signálu DECT Panasonic KX-A406CE. Opakovač signálu, někdy také nazývaný repeater, není součástí dodávky a lze objednat jako příslušenství.

Balení základnové stanice Panasonic KX-TGP700CEG obsahuje: vysílač, napájecí adaptér pro 230V a návod k obsluze. V případě zájmu vám celý systém dodá společnost PanaTEL s.r.o. včetně instalace a konfigurace našimi specialisty.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.