Panasonic KX-UDT131CE

8.915  s DPH

Odolná SIP DECT ručka KX-UDT131CE bezdrátového systému KX-UDS124CE. Odolný model bezdrátového sluchátka pro náročné prostředí. Odolný nárazům, prachu a vodě s krytím dle normy IP65 IEC529. Barevný displej 1.8 palce, vibrační vyzvánění, telefonní seznam 500 záznamů, konektor 2,5mm pro náhlavní soupravu. Li-ion akumulátory, až 200 hodin pohotovostního režimu a 13 hodin hovoru. Podpora Bluetooth příslušenství, sluchátka a handsfree.

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: 22454 Kategorie: , , ,

Popis

Odolných přídavných sluchátek KX-UDT131CE lze registrovat do bezdrátového systému celkem až 255. KX-UDT131 je určen pro komunikaci v náročných prostředích. Odolný nárazům, pádu, hrubému zacházení, vodě a prachu s certifikátem krytí IP65 IEC529. Ideální telefon pro použití ve výrobních halách, dílnách a servisech. Není problém ani vysoká hladina okolního hluku. Přístroj KX-UDT131CE díky unikátní funkci redukce rušení dokáže okolní hluk minimalizovat pro zachování srozumitelnosti hovoru. Sluchátko má také vestavěnou podporu Bluetooth, která umožňuje použití bezdrátové náhlavní soupravy. Můžete telefonovat při práci oběma rukama a klávesnice je navržena tak, že ji můžete ovládat i rukou v rukavicích.

Odolná ručka KX-UDT131CE poskytuje pokročilé hovorové funkce s podporou hlasu v HD kvalitě s kodekem G.722. Funkce plně duplexního hlasitého telefonu, handsfree, vám umožní zůstat v kontaktu a mít obě ruce volné. Sluchátko je také vybaveno konektivitou Bluetooth pro bezdrátové handsfree a konektorem 2,5mm pro připojení drátové náhlavní soupravy. Dalšími klíčovými vlastnostmi jsou kontrastní barevný 1,8 palce velký displej. Vibrační vyzvánění, ideální pro hlučné prostory. Li-ion akumulátory až pro 200 hodin pohotovostního stavu a až přibližně 13 hodin hovorového času.

Jednoduchá uživatelská konfigurace telefonu KX-UDT131CE. Všechny položky telefonního seznamu lze editovat pomocí uživatelsky přívětivého PC rozhraní. Informace jsou ve sluchátku aktualizovány bezdrátově, přes základnovou stanici. Pro každý kontakt v telefonním adresáři lze uložit až 5 různých telefonních čísel. Například číslo na mobil, pevnou do práce, pevnou linku domů atd. Přesně tak, jak jste zvyklí z mobilních telefonů.
HD kvalita hlasu telefonu KX-UDT131CE. Vysoká kvalita hlasu je vždy na prvním místě.
Křišťálově čistého zvuku je u bezdrátového telefonu dosaženo unikátním způsobem zpracování signálu a pomocí hlasového kodeku G.722. Další zlepšení hovoru je dosaženo systémem detekce okolního hluku, redukcí hluku a funkcí automatické regulace hlasitosti pro zvýšení srozumitelnosti. V hlučných prostředích je okolní hluk inteligentně detekován a snížen. Tím je dosaženo vysoké srozumitelnosti hovoru u přístroje KX-UDT131CE i při použití v hlučných prostředích s vysokou hladinou hluku na pozadí.

Vícebuňkový DECT systém s protokolem SIP. Díky zcela transparentní bezdrátové synchronizaci jednotlivých základnových stanic je bezproblémové předávání probíhajícího hovoru. Telefonní hovor zůstává nepřerušen i během přechodu mezi jednotlivými základnovými stanicemi, vysílači.

Snadná instalace SIP DECT systému. Bezdrátová SIP telefonie založená na základnových stanicích KX-UDS124CE a přenosných sluchátkách KX-UDT131CE umožňuje využít stávající datovou síť. Není nutné instalovat samostatný rozvod, kabeláž, jako vyžadují obdobné systémy. Díky tomu je systém levnější, jednodušší a snadno spravovatelný.

Další informace

Více informací

https://www.panatel.cz/kx-uds124ce/

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.