Panasonic KX-TPA70CEB

2.795  s DPH

Panasonic KX-TPA70CEB je přídavné sluchátko, ručka, pro bezdrátový SIP telefon Panasonic KX-TGP600CEB. Kontrastní barevný osvětlený displej velikosti 2.2 palce, zobrazení čísla volajícího, deníky hovorů. Telefonní seznam až pro 500 záznamů. Funkce redukce okolního hluku. Balení KX-TPA70CEB obsahuje sluchátko, akumulátory, nabíjecí stanici včetně napájecího adaptéru a návod k obsluze.

Katalogové číslo: 23422 Kategorie: , , ,

Popis

Při používání telefonu KX-TPA70CEB vás budou nejnovější technologie provázet každým krokem. Srozumitelná struktura menu, zobrazovaného kontrastním barevným displejem, vám pomůže rychle najít požadovanou funkci nebo položku seznamu. 3

Panasonic KX-TPA70CEBNastavení funkcí přístroje je díky přehlednému menu mnohem snazší než u předchozích modelů. Telefon Panasonic KX-TPA70CEB tak uvedete do provozu a přizpůsobíte funkce vašim požadavkům i bez studování návodu k obsluze.
Zcela nový a propracovaný design telefonu zajistí pohodlné a bezpečné používání. Ještě většího pohodlí používání dosáhnete připojení náhlavní soupravy. Pro připojení HF náhlavní sady využijete konektor jack 3.5mm umístění na spodní straně telefonu.
V hlučném prostředí oceníte moderní technologii zpracování hlasu s filtrováním okolního hluku. Křišťálově čistý zvuk v kanceláři i výrobní hale.
Jako u každého bezdrátového zařízení, jsou důležité parametry nabíjení a délky provozu. Maximální doba pohotovostního stavu, stand-by, je až 200 hodin. Hovorový čas až 11 hodin a stavu plného nabití akumulátoru je dosaženo po šesti hodinách nabíjení.
Bezdrátové přídavné sluchátko Panasonic KX-TPA70CEB je kompatibilní s IP bezdrátovým telefonem KX-TGP600 KX-TGP600CEB a základnovou stanicí KX-TGP600CEG.
Rozměry sluchátka ( bez nabíjecí stanice ) šířka 52.0 mm x tloušťka 22.8 mm x výška 162.3 mm.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.