Panasonic KX-TGP600CEG

2.175  s DPH

Základnová stanice KX-TGP600CEG je samostatný vysílač kancelářského bezdrátového systému s možností registrace až osmi telefonů. IP SIP vysílač pro bezdrátové telefony KX-TPA60CEB, KX-TPA65CE, KX-TPA65CEB a KX-TPA68CEB. Připojení na SIP poskytovatele hlasových služeb nebo IP telefonní ústřednu. Celkem až 8 SIP účtů, telefonních čísel, bezdrátový protokol DECT, dosah v budovách až 50m a v otevřeném prostoru až 300m.

5 skladem

Katalogové číslo: 22460 Kategorie: ,

Popis

Panasonic KX-TGP600CEG je samostatný vysílač modulární kancelářské bezdrátové ústředny. Podporuje výstavbu až s osmi bezdrátovými telefony. Kompatibilními bezdrátovými telefony jsou: standardní ručka KX-TPA60CE, komfortní manažérský telefon slim designu KX-UDT121CE. Dále odolný bezdrátový telefon KX-UDT131CE s odolností proti vodě, prachu a nárazu s krytím IP65. Standardní stolní bezdrátový telefon KX-TPA65CE v bílé barvě nebo KX-TPA65CEB v elegantním černém provedení. SIP vysílač KX-TGP600CEG podporuje je také plně kompatibilní s komfortním stolním telefonem Panasonic KX-TPA68CEB.

Pro konfiguraci vysílače KX-TGP600CEG se používá intuitivní webové rozhraní a je k dispozici celkem 8 SIP účtů. Pro každý bezdrátový telefon samostatný účet – telefonní číslo. V malých firmách a kancelářích lze tento systém využívat jako malou bezdrátovou IP telefonní ústřednu až pro 8 účastníků. K dispozici jsou základní funkce ústředny, přepojování hovorů. Dosah vysílače KX-TGP600CEG je v budovách až 50 metrů a v otevřeném prostoru, bez překážek, až 300 metrů. Dosah lze v případě potřeby prodloužit, rozšířit, pomocí opakovače signálu DECT Panasonic KX-A406CE. Opakovač signálu, někdy také nazývaný repeateru, není součástí dodávky a lze objednat jako příslušenství.

Balení základnové stanice Panasonic KX-TGP600CEG obsahuje: vysílač, napájecí adaptér pro 230V a návod k obsluze. V případě zájmu vám celý systém dodá společnost PanaTEL s.r.o. včetně instalace a konfigurace našimi specialisty.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.