Panasonic KX-TGP600CEB

2.690  s DPH

Panasonic KX-TGP600CEB je smart bezdrátový SIP telefon s podporou až osmi přenosných částí, sluchátek nebo stolních telefonů. Podporované příslušenství je sluchátko KX-TPA60CEB, stolní telefon KX-TPA65CEB, KX-TPA65CE a komfortní stolní bezdrátový telefon KX-TPA68CEB. Základní vlastnosti jsou 8 SIP účtů, kontrastní barevný displej velikosti 1.8 palce a podpora HD hlasu s kodekem G.722.

9 skladem

Katalogové číslo: 22455 Kategorie: ,

Popis

Bezdrátový SIP telefon KX-TGP600CEB je ideální nástroj pro profesionální komunikaci a nahrazuje funkce malé telefonní ústředny pro malé firmy a domácí kanceláře. Tento systém představuje řešení mobility SIP telefonie za příznivou cenu. Snadno se instaluje a přináší flexibilitu a spolehlivost, které jsou charakteristické pro SIP technologii Panasonic.

Základními vlastnostmi KX-TGP600CEB jsou: možnost registrace až 8 telefonů k základně, bezdrátové KX-TPA60CEB. Dále bezdrátové stolní telefony KX-TPA65CEB, KX-TPA65CE a komfortní stolní bezdrátový telefon KX-TPA68CEB. Možnost prodloužení dosahu pomocí DECT repeateru Panasonic KX-A406CE. Telefonní funkce přepojování hovorů, přesměrování hovorů podmíněné ( obsazeno, neodpovídá ), přesměrování hovorů nepodmíněné ( okamžité ), přidržení hovoru a konferenční hovory. Telefonní seznam až pro 500 záznamů a deníky hovorů. Hovory odchozí, příchozí a zmeškaná volání.

SIP telefon Panasonic KX-TGP600CEB podporuje hlasové kodeky G.722 G.722.2 (AMR-WB) G.711 A-law G.711 µ-law G.729a. Síťové rozhraní standardu 100 Base-TX s konektorem 1x RJ45. Nízká spotřeba v pohotovostním stavu 2,3 W a během hovoru maximálně 2,6 W. Maximální spotřeba nabíjecí stanice je 1,6 W. Přenosné sluchátko používá Ni-MH akumulátory, které jsou součástí balení. Akumulátory zajistí až 200 hodin pohotovostního stavu a až 11 hodin hovorového času.

Sada bezdrátového SIP systému KX-TGP600CEB obsahuje základní vysílací část s napájecím adaptérem, bezdrátové sluchátko ( model KX-TPA60CEB ) včetně akumulátorů, nabíjecího stojánku a napájecího adaptéru. Rozměry přístroje jsou: základna 119mm x 45mm x 88mm. Přenosné bezdrátové sluchátko 154mm x 48mm x 26mm. Nabíjecí stojánek o rozměrech cca. 72mm x 75mm x 43mm.

Pomocí bezdrátového systému Panasonic KX-TGP600CEB lze sestavit malou bezdrátovou ústřednu až pro 8 účastníků a až pro 8 SIP účtů (veřejných telefonních čísel).
Jednotliví účastníci můžou být vybaveni jak telefony standardními bezdrátovými, komfortními malými slim bezdrátovými telefony, bezdrátovými odolnými telefony pro náročné prostředí nebo stolními telefony. A to vše bezdrátově, rychle a s úsporou za telefonní nebo počítačovou kabeláž.
V případě zájmu dodáme kompletní sestavu včetně konfigurace až do vaší kanceláře. Kontaktujte naše specialisty telefonních systémů Panasonic.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.