Panasonic KX-UDT121CE

8.099  s DPH

Přídavné SIP DECT sluchátko KX-UDT121CE bezdrátového systému KX-UDS124CE. Komfortní model bezdrátového sluchátka pro manažery a kancelářské použití. Barevný displej 1.8 palce, vibrační vyzvánění, telefonní seznam 500 záznamů, konektor 2,5mm pro náhlavní soupravu. Li-ion akumulátory, až 200 hodin pohotovostního režimu a 13 hodin hovoru. Podpora Bluetooth příslušenství, sluchátka a handsfree.

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: 22453 Kategorie: , , ,

Popis

Komfortních přídavných sluchátek KX-UDT121CE lze registrovat do bezdrátového systému celkem až 255. Manažérská slim ručka KX-UDT121CE poskytuje pokročilé hovorové funkce s podporou hlasu v HD kvalitě s kodekem G.722. Funkce plně duplexního hlasitého telefonu, handsfree, vám umožní zůstat v kontaktu a mít obě ruce volné. Sluchátko je také vybaveno konektivitou Bluetooth pro bezdrátové handsfree a konektorem 2,5mm pro připojení drátové náhlavní soupravy. Dalšími klíčovými vlastnostmi jsou kontrastní barevný 1,8 palce velký displej. Vibrační vyzvánění, ideální pro hlučné prostory. Li-ion akumulátory až pro 200 hodin pohotovostního stavu a až přibližně 13 hodin hovorového času.

Jednoduchá uživatelská konfigurace telefonu KX-UDT121CE. Všechny položky telefonního seznamu lze editovat pomocí uživatelsky přívětivého PC rozhraní. Informace jsou ve sluchátku aktualizovány bezdrátově, přes základnovou stanici. Pro každý kontakt v telefonním adresáři lze uložit až 5 různých telefonních čísel. Například číslo na mobil, pevnou do práce, pevnou linku domů atd. Přesně tak, jak jste zvyklí z mobilních telefonů.

HD kvalita hlasu telefonu KX-UDT121CE. Vysoká kvalita hlasu je vždy na prvním místě.
Křišťálově čistého zvuku je u bezdrátového telefonu dosaženo unikátním způsobem zpracování signálu a pomocí hlasového kodeku G.722. Další zlepšení hovoru je dosaženo systémem detekce okolního hluku, redukcí hluku a funkcí automatické regulace hlasitosti pro zvýšení srozumitelnosti. V hlučných prostředích je okolní hluk inteligentně detekován a snížen. Tím je dosaženo vysoké srozumitelnosti hovoru u přístroje KX-UDT121CE i při použití v hlučných prostředích s vysokou hladinou hluku na pozadí.

Vícebuňkový DECT systém s protokolem SIP. Díky zcela transparentní bezdrátové synchronizaci jednotlivých základnových stanic je bezproblémové předávání probíhajícího hovoru. Telefonní hovor zůstává nepřerušen i během přechodu mezi jednotlivými základnovými stanicemi, vysílači.

Snadná instalace SIP DECT systému. Bezdrátová SIP telefonie založená na základnových stanicích KX-UDS124CE a přenosných sluchátkách KX-UDT121CE umožňuje využít stávající datovou síť. Není nutné instalovat samostatný rozvod, kabeláž, jako vyžadují obdobné systémy. Díky tomu je systém levnější, jednodušší a snadno spravovatelný.

Další informace

Více informací

https://www.panatel.cz/kx-uds124ce/

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.