Panasonic KX-HTS32CE

18.950  s DPH

Kompaktní IP telefonní ústředna Panasonic KX-HTS32CE pro malé firmy a domácí kanceláře. IP systém s kapacitou vstupů 6x SIP a 4x analogový s možností rozšíření až na 6x SIP / 8x analogová vstupní linka. Základní kapacita 12 SIP účtů pro registraci až dvanácti IP pobočkových SIP telefonů a 8 pobočkových analogových linek s rozšířením až na 24 telefonů.

4 skladem

Katalogové číslo: 23301 Kategorie:

Popis

IP telefonní ústředna KX-HTS32CE je díky režimu rychlé instalace, plug-and-play, připraveno k použití ve chvíli, kdy jej připojíte ke koncovému zařízení. Základní funkce ústředny jsou pro vás naprogramovány ihned a automaticky. K okamžitému použití jsou připraveny také telefonní funkce SIP trunking a Wi-Fi připojení, takže nepotřebujete žádné aktivační klíče, tak jako u jiných systémů ani další router. Veškeré programování IP ústředny a údržba se provádí stejně snadno, není třeba žádný programovací software nebo placená aplikace. Nastavení telefonní ústředny lze měnit prostřednictvím jednoduchého webového rozhraní.

Díky rychlému a snadnému zakomponování KX-HTS32CE do svého pracovního prostředí vytvoříte komplexní komunikační řešení. Nezáleží na oboru vaší činnosti ani lokalitě.

Ústředna KX-HTS32CE je kompaktní, hospodárný a hlavně rozšiřitelný systém Vaší firemní komunikace. Vaší společnosti pomůže nejen navýšit produktivitu, efektivitu práce ale také zlepšit zákaznický servis.

Základní kapacita vnějších linek KX-HTS32CE:

8 vnějších linek vstupních (6 v případě použití G.729a)
4 vestavěné porty analogové + 2 SIP (G.729a) nebo
4 vestavěné porty analogové + 4 SIP (G.711)

Lze rozšířit kapacitu analogových vnějších linek pomocí karty KX-HT82480X:
Maximální kapacita analogových vnějších linek:
4 (základ) + 4 (karta KX-HT82480X) porty analogové ( 0 SIP ) celkem 8 analogových portů

Základní kapacita vnitřních linek KX-HTS32CE:

20 vnitřních linek (12 SIP účet pro IP telefony SIP + 8 analogových portů).
Lze rozšířit kapacitu analogových portů pomocí karty KX-HT82470X:
Maximální kapacita vnitřních linek pro telefony je 24. To znamená, že instalací jedné nebo dvou karet KX-HT82470X bude navýšen počet analogových portů, ale nemůže být překročeno 24 vnitřních portů celkem. Například 8 + 8 analog + 8 SIP = 24, 8 + 8 + 8 analog + 0 SIP = 24

Další informace

Více informací

https://www.panatel.cz/panasonic-kx-hts32

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.