Sleva!

Panasonic KX-HTS32CE

11.290  s DPH

Kompaktní IP telefonní ústředna Panasonic pro malé firmy a domácí kanceláře. IP systém s kapacitou vstupů 6x SIP a 4x analogový s možností rozšíření až na 6x SIP plus 8x analogová vstupní linka. Základní kapacita 12 SIP účtů pro registraci až dvanácti IP pobočkových telefonů a 8 pobočkových analogových linek s rozšířením až na 24 běžných telefonů.

5 skladem

Katalogové číslo: 23301 Kategorie: ,

Popis

IP telefonní ústředna KX-HTS32CE je díky režimu rychlé instalace, plug-and-play, připraveno k použití ve chvíli, kdy jej připojíte ke koncovému zařízení. Základní funkce ústředny jsou pro vás naprogramovány ihned a automaticky. K okamžitému použití jsou připraveny také telefonní funkce SIP trunking a Wi-Fi připojení, takže nepotřebujete žádné aktivační klíče, tak jako u jiných systémů ani další router. Veškeré programování IP ústředny a údržba se provádí stejně snadno, není třeba žádný programovací software nebo placená aplikace. Nastavení telefonní ústředny lze měnit prostřednictvím jednoduchého webového rozhraní.

Díky rychlému a snadnému zakomponování KX-HTS32CE do svého pracovního prostředí vytvoříte komplexní komunikační řešení. Nezáleží na oboru vaší činnosti ani lokalitě.

Ústředna KX-HTS824CE je kompaktní, hospodárný a hlavně rozšiřitelný systém Vaší firemní komunikace. Vaší společnosti pomůže nejen navýšit produktivitu, efektivitu práce ale také zlepšit zákaznický servis.

Další informace

Více informací

https://www.panatel.cz/panasonic-kx-hts32

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.