Nová ústředna Panasonic KX-NS500NE. Služby, funkce, kompatibilita, popis a kapacita.
Sleva

Panasonic KX-DT521X sleva

2.595  2.095  s DPH

Standardní digitální systémový telefon 5. generace pro ústředny Panasonic KX-NS500 KX-NS1000 KX-TDA KX-TDE a řadu ústředen KX-NCP. Funkce hlasitého telefonu, podsvětlený LCD panel 16 znaků, 8 programovatelných tlačítek s LED indikací stavu linky nebo funkce, regulace hlasitosti reproduktoru a sluchátka, možnost připojení náhlavní soupravy Panasonic. Barva světle šedá až bílá.

10 skladem

Katalogové číslo: 22510 Kategorie: ,

Popis

Nová řada digitálních systémových telefonů Panasonic KX-DT500 přináší skvělé zpracování a funkce pro vaše pracoviště. Snadný uživatelský přístup k důležitým funkcím a dobře čitelným osvětleným LCD displejem. Každý model KX-DT546, KX-DT543 a KX-DT521 poskytuje vynikající kvalitu hlasu. Kvalitní hlasitý telefon s plným duplexem, který umožňuje více než jedné osobě mluvit současně bez přerušení nebo zpoždění při přenosu hlasu. Poskytujeme 24 měsíců plnou záruční dobu.
Systémové digitální telefony s novým designem poskytují vyšší úroveň hlasové komunikace, produktivity práce. V neposlední řadě vyšší úroveň péče o vaše zákazníky. Tyto vyspělé kancelářské telefony vám umožní využít možnosti všech existujících IP ústředen Panasonic. S přístroji páté generace získáte rychlý a snadný přístup k celé řadě funkcí a aplikací telefonní ústředny.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.