Sleva

Panasonic KX-DT521X-B sleva

3.196  2.595  s DPH

Standardní digitální systémový telefon 5. generace pro ústředny Panasonic KX-NS500 KX-NS1000 KX-TDA KX-TDE a řadu ústředen KX-NCP. Funkce hlasitého telefonu, podsvětlený LCD panel 16 znaků, 8 programovatelných tlačítek s LED indikací stavu linky nebo funkce, regulace hlasitosti reproduktoru a sluchátka, možnost připojení náhlavní soupravy Panasonic. Barva černá matná.

46 skladem

Katalogové číslo: 22511 Kategorie: ,

Popis

Nová řada digitálních systémových telefonů Panasonic KX-DT500 přináší skvělé zpracování a funkce pro vaše pracoviště. Snadný uživatelský přístup k důležitým funkcím a dobře čitelným osvětleným LCD displejem. Každý model KX-DT546, KX-DT543 a KX-DT521 poskytuje vynikající kvalitu hlasu. Kvalitní hlasitý telefon s plným duplexem, který umožňuje více než jedné osobě mluvit současně bez přerušení nebo zpoždění při přenosu hlasu. Poskytujeme 24 měsíců plnou záruční dobu.
Systémové digitální telefony s novým designem poskytují vyšší úroveň hlasové komunikace, produktivity práce. V neposlední řadě vyšší úroveň péče o vaše zákazníky. Tyto vyspělé kancelářské telefony vám umožní využít možnosti všech existujících IP ústředen Panasonic. S přístroji páté generace získáte rychlý a snadný přístup k celé řadě funkcí a aplikací telefonní ústředny.

Digitální telefon Panasonic KX-DT521X-B je vybaven displejem bez podsvětlení, ale s kontrastním a dobře čitelným zobrazením všech šestnácti znaků. Kontrast LCD displeje je možné uživatelsky nastavovat ve třech úrovních. Telefon je vybaven osmi programovatelnými tlačítky s dvoubarevnou LED indikací. Tyto tlačítka lze využívat k obsluze a indikaci nejrůznějších funkcí telefonní ústředny. Například vnitřní pobočková linka, vnější linka poskytovatele hlasových služeb, rychlá jednotlačítková paměť telefonního čísla a další. Samostatnými tlačítky je telefon vybaven pro telefonní konferenci, přesměrování hovorů, přepojení hovorů, opakování čísla, programování funkcí a velmi praktickým hlasitým telefonem, hands free. Intenzitu hlasitého telefonu lze regulovat ve dvanácti úrovních a poslech ve sluchátku ve čtyřech úrovních hlasitosti. Vyzvánění telefonu KX-DT521X-B lze regulovat ve čtyřech úrovních s tím, že je k dispozici osm různých vyzváněcích tónů a melodií. Digitální systémový telefon podporuje funkci rozšiřujícího portu DXDP a port je osazen standardním konektorem typu RJ12.

V neposlední řadě je nutné zmínit možnost připojení náhlavní soupravy konektorem typu Jack 2.5mm, který je velmi prakticky umístěn na levém boku. Telefon Panasonic KX-DT521X-B má nastavitelný sklon ve dvou polohách, při používání na stole, ale lze ho též instalovat na stěnu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.