Roztrojka RJ12 3F1M 4pin

65  s DPH

Telefonní rozdvojka osazena 3 zásuvkami a 1 zástrčkou konektorů RJ12. Označení 3F1M znamená 3 zásuvky a 1 zástrčka, tj, 3x samice a 1x samec. Do zásuvek rozdvojky můžete připojit standardní telefonní konektory RJ12 / RJ11. Celou roztrojku zasunete samcem do běžné telefonní zásuvky. Použité konektory RJ12, samice i samec, jsou osazeny 4 piny pro běžné rozdvojení telefonních přípojek a kabelů. Typové značení RJ12 3 Female 1 Male 6p4c.

38 skladem

Katalogové číslo: 23513 Kategorie: ,

Popis

Telefonní roztrojka 3x zásuvka 1x zástrčka RJ12

Standardní telefonní roztrojka pro rozbočení telefonního vedení s konektory typu RJ12 nebo RJ11. Roztrojka je osazena 3x zásuvkou ( samicí ) a 1x zástrčkou ( samcem ) konektoru RJ12 a propojeny jsou paralelně všechny 4 čtveřice pinů. Jedná se o standardní piny číslo 2,3,4 a 5. Někdy je také konektor označován jako 6P4C.

Roztrojka je celoplastová, nerozebíratelná a v barvě béžové.

Používá se zejména k připojení více telefonních přístrojů na jednu telefonní linku. Instalaci takzvané „paralelky“ telefonů. Telefonní roztrojku nepoužívejte na přívodním vedení internetu ADSL nebo VDSL před připojeným oddělovačem DSL signálu do modemu, tzv. Splitteru. Na telefonním výstupu oddělovacího splitteru již lze roztrojku použít a instalovat i více paralelně spojených telefonů.

Telefonní paralelka

Paralelka je způsob propojení dvou nebo i více telefonních přístrojů na jednu telefonní linku, přípojku. Všechny připojené telefony tímto způsobem se chovají jako jeden telefon. Současně vyzvánějí, během probíhajícího hovoru je možné v ostatních telefonech také hovor poslouchat a není možné zavolat vzájemně mezi telefony. Paralelní spojení telefonů je stále často využíváno v bytech a rodinných domech.

Jednoduše lze říci, že je při příchozím volání vyzvání více telefonů a pohodlně hovor přijmete tam, kde to je nejblíže.

Přídavná telefonní zařízení | Přídavné zvonky a spínače

Telefonní roztrojka má také použití jako odbočka telefonního signálu pro přídavná telefonní zařízení. Jedná se zejména o odbočení signálu z telefonu pro přídavné zvonky a spínače vyzvánění. Těchto zařízení pro hlučná prostředí, velké prostory a pro uživatele se slabším sluchem je celá řada, přídavné zvonky a spínače naleznete v kategorii Telefony pro seniory.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.