Panasonic KX-NS500NE bezdrátová telefonní ústředna

<<  úvodní strana Panasonic KX-NS500NE
kapitola 1.2 – bezdrátová telefonní ústředna

Telefonní ústředna Panasonic KX-NS500NE

 

Přenosné digitální telefony pro telefonní ústředny Panasonic.

Úspěch v bezdrátovém světě

Pokud máte zaměstnance, kteří pracují v kanceláři, více kancelářích, ve více provozovnách a třeba také i doma, pak jsou bezdrátové funkce telefonní ústředny KX-NS500 pro vás tím pravým.

Bezdrátová ústředna Panasonic KX-NS500:

Řešení firemní bezdrátové komunikace pomocí vlastní buňkové sítě DECT vysílačů a základnových stanic.Různá bezdrátová řešení rovněž nabízí systém Multi-Cell DECT, více buňkový bezdrátový systém využívající komunikačního protokolu DECT. Díky němu se mohou telefony na běžných vnitřních telefonních linkách Vaší telefonní ústředny stát bezdrátovými a vy tak můžete zůstat v kontaktu s odpovědnými pracovníky, dokud jsou v oblasti pokryté signálem Multi-Cell vysílači. K dispozici je široký výběr Multi-Cell jednotek, pokud jde o způsob připojení ( digital nebo IP ) a také o počet hovorových kanálů, současně probíhajících hovorů.

Integrace mobilních telefonů

Není nutné, abyste měli více telefonních čísel na osoby, které také používají mobilní telefon. Systém telefonní ústředny Panasonic KX-NS500 nabízí funkce pro integraci mobilních a chytrých telefonů s komunikační sítí vaší kanceláře. Mobilní koncová zařízení (včetně chytrých nebo softwarových telefonů) tak lze používat, jako by se jednalo o místní linky telefonní ústředny a lze na ně přijímat hovory, volat z nich nebo používat systémové volací zkratky.

Paralelní softwarové spojení Vašeho stolního telefonu v kanceláři a mobilního telefonu je velice praktická a pohodlná funkce ústředny, hlavně pro volajícího.Použití stolních telefonů a softwarových telefonů se stejným číslem

Místní linka telefonní ústředny s jediným číslem. Lze spárovat Váš stolní telefon v kanceláři se softwarovým telefonem v chytrém mobilním telefonu tak, aby oba telefony bylo možné volat jedním číslem linky. Hovory pak lze předávat do spárovaného telefonu jediným stisknutím tlačítka. Zákazníci vás tak mohou snadno kontaktovat na jediném čísle.

Při současné vyzvánění jak mobilního telefonu, tak klasického stolního telefonu, Vám neunikne žádný hovor. Volající vytáčí vždy jen jedniné číslo a vždy se Vám dovolá.Současný příjem hovorů na telefonech ve skupině
Mobilní telefony ve skupině ICD

Lze vytvořit tzv. skupinu přepojování příchozích volání Incoming Call Distribution (ICD) a přiřadit do ní až čtyři mobilní telefony, jež budou přijímat volání směrovaná do skupiny.
Volání na místní linku v kanceláři tak lze současně přijímat na mobilních telefonech, díky čemuž mohou členové skupiny odpovědět na volání v případě, kdy je hlavní kontaktní osoba nedostupná.

Rozšíření dosahu volání pomocí IP základnové stanice

Vaše vzdálená pracoviště nebo pobočky nepotřebují vlastní telefonní ústředny. Řešením je IP vysílač DECT. Bezdrátové telefony na pobočkách jsou součástí Vaší firemní ústředny. Interní volání, přesměrování a přepojování hovorů je samozřejmostí.

IP základnovou stanici je možno připojit do PBX prostřednictvím LAN. Pokud máte na pracovišti místnísíť LAN, můžete komunikovat s se vzdálenými pracovišti prostřednictvím IP základnové stanice. Takové uspořádání pomáhá zvyšovat produktivitu vašeho podniku. Ovšem i když síť LAN nemáte, můžete s využitím opakovače rozšířit dosah volání v rámci kanceláře, a to zcela dle potřeb vaší firmy.


Cena základní sestavy telefonní ústředny Panasonic KX-NS500 >>

Další informace o telefonním systému Panasonic KX-NS500:
Profesionální funkce telefonní ústředny Panasoinic KX-NS500NE

Profesionální funkce ústředny Panasonic KX-NS500NE

Call centrum Panasonic

Call centrum s ústřednou Panasonic KX-NS500NE

Mobilní telefony OiS Android na systémech Panasonic

Integrace mobilních telefonů OiS a Android

Kompatibilní digitální telefony na ústřednách Panasonic

Kompatibilní digitální a bezdrátové telefony

Instalace telefonních ústředen Panasonic KX-NS500NE

Instalace ústředny a technická podpora

Možnosti rozšíření portů a kapacity KX-NS500NE

Technické parametry KX-NS500CE

Katalogový list telefonní ústředny Panasonic KX-NS500NE verze 2

Produktový list KX-NS500NE verze 2

Katalogový list telefonní ústředny Panasonic KX-NS500NE verze 1

Produktový list KX-NS500NE verze 1

Parametry telefonní ústředny Panasonic KX-NS500NE

Technické parametry KX-NS500NE

IP telefonní ústředny dotazy pomocDalší informace o telefonní ústředně Panasonic KX-NS500 Vám rádi poskytnou naši specialisté, kontaktujte nás.