Panasonic KX-UDT111CE

3.695  s DPH

Přídavné SIP DECT sluchátko KX-UDT111CE bezdrátového systému KX-UDS124CE. Standartní model bezdrátového sluchátka pro běžné kancelářské použití. Barevný displej 1.8 palce, vibrační vyzvánění, telefonní seznam 500 záznamů, konektor 2,5mm pro náhlavní soupravu. Ni-MH akumulátory, až 200 hodin pohotovostního režimu a 11 hodin hovoru.

4 skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 22452 Kategorie: , , ,

Popis

Přídavných sluchátek KX-UDT111CE lze registrovat do systému celkem až 255. KX-UDT111CE poskytuje základní hovorové funkce s podporou hlasu v HD kvalitě s kodekem G.722. Funkce plně duplexního hlasitého telefonu, handsfree, vám umožní zůstat v kontaktu a mít obě ruce volné. Sluchátko je také vybaveno konektorem 2,5mm pro připojení drátové náhlavní soupravy. Dalšími klíčovými vlastnostmi jsou kontrastní barevný 1,8 palce velký displej. Vibrační vyzvánění, ideální pro hlučné prostory. Ni-MH akumulátory až pro 200 hodin pohotovostního stavu a až přibližně 11 hodin hovorového času.

Jednoduchá uživatelská konfigurace telefonu KX-UDT111CE. Všechny položky telefonního seznamu lze editovat pomocí uživatelsky přívětivého PC rozhraní. Informace jsou ve sluchátku aktualizovány bezdrátově, přes základnovou stanici. Pro každý kontakt v telefonním adresáři lze uložit až 5 různých telefonních čísel. Například číslo na mobil, pevnou do práce, pevnou linku domů atd. Přesně tak, jak jste zvyklí z mobilních telefonů.

HD kvalita hlasu telefonu KX-UDT111CE. Vysoká kvalita hlasu je vždy na prvním místě. Křišťálově čistého zvuku je u bezdrátového telefonu dosaženo unikátním způsobem zpracování signálu a pomocí hlasového kodeku G.722. Další zlepšení hovoru je dosaženo systémem detekce okolního hluku, redukcí hluku a funkcí automatické regulace hlasitosti pro zvýšení srozumitelnosti. V hlučných prostředích je okolní hluk inteligentně detekován a snížen. Tím je dosaženo vysoké srozumitelnosti hovoru u přístroje KX-UDT111CE i při použití v hlučných prostředích s vysokou hladinou hluku na pozadí.

Vícebuňkový DECT systém s protokolem SIP. Díky zcela transparentní bezdrátové synchronizaci jednotlivých základnových stanic je bezproblémové předávání probíhajícího hovoru. Telefonní hovor zůstává nepřerušen i během přechodu mezi jednotlivými základnovými stanicemi, vysílači.

Snadná instalace SIP DECT systému. Bezdrátová SIP telefonie založená na základnových stanicích KX-UDS124CE a přenosných sluchátkách KX-UDT111CE umožňuje využít stávající datovou síť. Není nutné instalovat samostatný rozvod, kabeláž, jako vyžadují obdobné systémy. Díky tomu je systém levnější, jednodušší a snadno spravovatelný.

Další informace

Více informací

https://www.panatel.cz/kx-uds124ce/

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.