Panasonic KX-TEM824 CE

39.895  s DPH

Telefonní ústředna Panasonic KX-TEM824 CE 6x vnější analogová linka, 16x hybridní vnitřní pobočková linka (základní sestava), možnost rozšíření: +2x vnější analogová linka, +8x analogová pobočková pobočka. Funkce automatického směrování odchozích hovorů pro úsporu poplatků.

5 skladem

Katalogové číslo: 22211 Kategorie:

Popis

Jednoduchá, spolehlivá a snadno ovladatelná telefonní ústředna pro uživatele, který chce především telefonovat. Ideální telefonní systém pro použití v rodinných domech, menších skladech, obchodech, právních kancelářích a konzultačních firmách. Najde také uplatnění v menších zdravotnických zařízeních, ordinacích a ubytovacích zařízeních typu rodinných penzionů. Rozšiřitelnost této modulární telefonní ústředny KX-TEM824 CE je velkou výhodou. Nyní pořídíte malou ústřednu s kapacitou až pro 16 telefonů, a v budoucnu, až se Váš podnik rozšíří, nemusíte investovat do nové ústředny. Pouze koupíte rozšiřující modul pro dalších 8 vnitřních pobočkových linek a získáte telefonní systém s kapacitou 24 telefonů.

Můžete využívat funkce provolby při příchozím volání až na konkrétní vnitřní linku nebo v ústředně aktivovat moderní a dnes často využívaný systém automatické spojovatelky. A ušetříte mnoho času jinak stráveným neustálým přepojováním příchozích hovorů. Hlasový automat jednoduše volajícím oznámí například „Firma Novák dobrý den, pro objednávky stiskněte 1, pro účetní oddělení stiskněte 2, … nebo vyčkejte na přihlášení naší asistentky. Pro volající mimo Vaší provozní dobu přehraje automat informace o otevíracích hodinách, případně sdělí jiná telefonní čísla na pohotovostní službu. Celý hlasový systém automatické spojovatelky lze provozovat vícejazyčně s tím, že první hlášení dá volajícímu možnost volby jiného jazyka.

Volitelným příslušenstvím ústředny KX-TEM824 CE je modul pro zobrazení čísla volajícího na všech připojených telefonních přístrojích, podporujících tuto funkci CLIP. Dále lze dokoupit modul takzvané hlasové pošty, telefonní záznamník nebo hlasová schránka s kapacitou 60 minut záznamu.

Další informace

Návod KX-TEM824

https://www.panatel.cz/Doc/navod/KX-TEM824-navod-cz.pdf

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.