Panasonic KX-TDA1178X

14.950  s DPH

Karta 24 analogových vnitřních linek s funkcí zobrazení čísla volajícího „CLIP“ a indikaci čekající zprávy. Pro telefonní ústředny Panasonic KX-TDA100D a KX-TDA100DCE.

2 skladem

Katalogové číslo: 22613 Kategorie: ,

Popis

Modul 24 analogových pobočkových portů pro ústřednu KX-TDA100D nebo ústřednu KX-TDA100DCE typového označení KX-TDA1178X. Modul pobočkových portů je osazen jedním speciálním konektorem Centronics pro výstupní analogové pobočkové linky. Na výstupním konektoru je k dispozici celkem 24 analogových pobočkových portů pro standardní stolní nebo bezdrátové telefony. Všechny pobočkové linky karty KX-TDA1178X, celkem 24 portů, je vybaveno funkcí odesílání identifikace volajícího CLIP pro zobrazení čísla na standardních telefonech. Podmínkou zobrazení identifikace samozřejmě zůstává to, že připojený telefon musí funkci CLIP podporovat. Což splňuje většina dnes prodávaných bezdrátových nebo stolních telefonů s displejem. Dále jsou všechny výstupní pobočkové linky vybaveny vysílačem signalizace čekající zprávy. Pro využívání této funkce je nebytné také připojení telefonu, který funkci čekající zprávy podporuje.

Aktuálně pobočkovou kartu KX-TDA1178X dodáváme s firmware verze 5v000 ( V5.000 ). Pokud požadujete jiný firmware, sdělte nám tento požadavek již během objednávky. Případně kontaktujte naše specialisty s konzultací vhodné verze a kompatibilitou s vaší ústřednou Panasonic KX- TDA100D nebo KX- TDA100DCE. Specialisté společnosti PanaTEL jsou vám k dispozici.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.