Panasonic KX-HDV230NE

3.795  s DPH

Panasonic KX-HDV230NE je IP telefon se 2 SIP účty, 2 LAN porty ( LAN,PC ) IPv4 a IPv6. Zpracování hlasu HD Voice a LCD displej podsvětlený 2.3″ se 4 řádky. 24 programovatelných tlačítek. Možnost vzdálených telefonních seznamů LDAP/XML BroadSoft Xsi. Základní širokopásmový kodek G.722, úsporný kodek G.711 a-law, G.711 μ-law nebo G.729a. Napájení PoE nebo adaptérem KX-A422CE, který není součást balení.

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: 21509 Kategorie: ,

Popis

Panasonic KX-HDV230 přináší ideální vyvážení poměru ceny a výkonu. Nabízí vysokou kvalitu a spoustu užitečných funkcí. Panasonic KX-HDV230 je vytvořen pro profesionály kteří vyžadují úsporné technologie zajišťující spolehlivost a flexibilní výkon.
Mezi inovativní funkce telefonu KX-HDV230 patří možnost registrace až 6 SIP účtů, porty gigabit Ethernet, možnost napájení datovým kabelem (PoE) a 24 programovatelných funkčních kláves s vlastním označením. Je možné využít i doplňkové rozšiřující moduly, které zvýší počet flexibilních kláves až na 224. Aby bylo dosaženo srozumitelné komunikace, kterou vyžadují profesionální uživatelé, telefon KX-HDV230 používá kombinaci funkcí HD SONIC, jako jsou plně duplexní režim, potlačení ozvěny a maskování ztráty paketů. Tím se zvyšuje kvalita přenášeného hlasu a zároveň optimalizuje výkon širokopásmové komunikace.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.