Panasonic KX-A407CE

5.995  s DPH

Opakovač signálu Panasonic KX-A407 | KX-A407CE pro prodloužení dosahu bezdrátových telefonů. Podpora širokopásmového přenosu hlasu v kvalitě HD voice. Kapacita až 8 hovorových kanálů současně, při použití se základnovou stanicí KX-TGP700. Možnost řazení repeaterů (opakovačů signálu) KX-A407 také sériově, tzv. kaskádové zapojení.

Dostupné na objednávku

Popis

Repeater Panasonic KX-A407 | KX-A407CE

Opakovač signálu Panasonic KX-A407 | KX-A407CE pro bezdrátové SIP telefony Panasonic KX-TGP700. Podpora HD širokopásmového přenosu hlasu ve vysoké kvalitě. Kapacita až 8 hovorových kanálů současně, 4 hovory současně v režimu HD voice. Možnost řazení repeaterů (opakovačů signálu) také sériově, tzv. kaskádové zapojení.

Zesilovač signálu bezdrátových telefonů Panasonic KX-A407 | KX-407CE repeater opakovač

Panasonic KX-A407 | KX-A407CE

V kaskádě lze používat až 3 repeatery a maximálně lze připojit 2 kaskády k jediné základnové stanici. Pro správnou funkci je důležité, stejně tak jako u jiných bezdrátových zařízení, umístění všech komponentů. Zásadou použití zesilovače signálu a kvalitního signálu bezdrátového telefonu je umístění zesilovače v místě dobrého signálu od základny telefonu. Pokud zesilovač signálu, repeater, umístíte ve snaze dosáhnout většího pokrytí příliš daleko od základnové stanice, v místě nekvalitního signálu, pak repeater bude opakovat nekvalitní signál a sluchátko může mít signál silný ale s poruchami. Telefonní hovor nebude kvalitní, bude přerušovaný a nesrozumitelný. Instalací více opakovačů signálu dosáhnete lepšího pokrytí prostoru signálem a kvalita hovoru bude vyšší. Repeater Panasonic KX-A407 | KX-A407CE lze používat s bezdrátovými telefony SIP KX-TGP700 a také v bezdrátových vícebuňkových systémech telefonních ústředen DECT PBX Panasonic.

Snadná instalace

Uvedení opakovače signálu Panasonic pro bezdrátový telefon je velmi snadná. Spočívá pouze v registraci k základnové stanici bezdrátového telefonu a instalaci na nejvhodnější místo. Asi největší výhodou je, že není připojen žádným kabelem se základnou telefonu a vyžaduje pouze napájení ze zásuvky 230V. Při vyhledání nejhodnějšího místa je třeba brát na zřetel, že opakovač KX-A407 | KX-A407CE musí mít pro správou funkci dostatečný signál ze základnové stanice telefonu.

Výrobek můžete také objednat včetně instalace. Naši technici provedou měření signálu přímo u vás, doporučí nejvhodnější umístění v objektu a provedou nezbytnou registraci repeateru. V případě zájmu kontaktujte PanaTEL s.r.o.

Balení obsahuje: Opakovač DECT signálu Panasonic KX-A407 | KX-A407CE, napájecí adaptér pro 230V, návod k instalaci, uvedení do provozu a použití v češtině.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.