Gigaset DX800 DT

11.280  s DPH

Gigaset DX800 DT může nahradit malou telefonní ústřednu až pro 7 uživatelů. Připojit můžete ISDN digitální, nebo analogovou linku a součastně 4 linky pro internetové volání VoIP.

2 skladem

Katalogové číslo: 22404 Kategorie: , ,

Popis

Flexibilita na prvním místě. Gigaset DX800 DT je vybaven funkcí Link2Mobile, což vám umožňuje provádět mobilní hovory v pohodlí vašeho stolního telefonu. Přes mobilní připojení Bluetooth® jsou také signalizovány a směrovány příchozí hovory. Tak, abyste je bez problémů mohli přijmout. Ve chvílích, kdy potřebujete dělat dvě činnosti najednou, vám Gigaset DX800 DT nabízí handsfree hovory buď drátově nebo bezdrátově přes náhlavní soupravu Bluetooth. Gigaset DX800 DT také podporuje celkem až 6 sluchátek (přenosných telefonů). Čímž vám dává možnost rozšířit telefonní systém tak, aby splňoval vaše potřeby.
Profesionální správa kontaktů. Když jde o správu důležitých kontaktů, má Gigaset DX800 DT ty správné dovednosti, aby malým firmám či zaneprázdněným domácnostem pomohl.

Kromě velkého adresáře až na 1000 záznamů vCard, každým z nich až pro 3 čísla a email, se tento cenný stolní telefon připojí k vašim adresářům na PC. O synchronizaci dat se postará software Gigaset QuickSync. Pomocí automatického vyhledávání2 najdete informace rychle a snadno a díky rozhraní CTI můžete dokonce vytáčet čísla přímo z vašeho PC. Pokud potřebujete najít informace o dodavatelích, ušetří vám Gigaset DX800 DT čas a námahu přístupem k online telefonnímu seznamu a vyhledávací funkci ve Zlatých stránkách.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.