Panasonic KX-NSV300

19.490 149.800  s DPH

Softwarová telefonní ústředna Panasonic KX-NSV300 je IP komunikační systém s kapacitou do 300 uživatelů a až 128 vnějších hovorových kanálů. Podporuje proprietární IP telefony Panasonic KX-NT680 KX-NT630, bezdrátový DECT systém a samozřejmě standardní SIP telefony. Dále aplikace pro mobilní telefony Mobile Softphone a PC aplikace Panasonic UC Pro.

Vyčistit
Katalogové číslo: 22471 Kategorie: , ,

Popis

Nová softwarová ústředna KX-NSV300 čerpá z bezkonkurenční třicetileté tradice předního výrobce telefonních ústředen a aplikuje je v dnešní době na moderní komunikační systémy. Softwarová telefonní ústředna poskytuje funkce a flexibilitu nové generace a to bez nutnosti nákupu nového hardware. KX-NSV300 je perfektním komunikačním řešením pro firmy a společnosti od 10 do 300 uživatelů. Zkušenosti společnosti Panasonic v oblasti firemních telefonních ústředen znamenají, že nové systémy jsou vyvíjeny od požadavků uživatelů. To je zásadní rozdíl proti běžným řešením, které stojí na standardních softwarových platformách následně upravených pro telefonní provoz.

Softwarová ústředna KX-NSV300 je systém licencovaný přesně na konkrétní požadavky každého zákazníka, Díky tomu již nekupujete nic navíc a bez využití. Specialista na komunikační systémy Panasonic, společnost PanaTEL s.r.o., Vám sestaví cenovou nabídku přesně dle Vašich potřeb. Kontaktujte naše specialisty a získejte až 20% slevu při výměně staré telefonní ústředny za nový softwarový komunikační systém Panasonic.

Další informace

Další informace

https://www.panatel.cz/kx-nsv300/

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.