Panasonic KX-NS300BX

19.450  s DPH

Digitální IP telefonní ústředna Panasonic KX-NS300BX s kapacitou až 192 vnitřních linek. Modulární systém telefonní ústředny pro Digitální linky, ISDN, IP telefonii a Analogové linky.

Katalogové číslo: 22121 Kategorie: ,

Popis

Modulární telefonní ústředna Panasonic KX-NS300BX se základní kapacitou 6 vstupních analogových linek. Dále obsahuje 2 digitální vnitřní linky pro systémové telefony Panasonic. A také 16 analogových vnitřních linek pro běžné stolní telefony, bezdrátové telefony, faxy atd. Všechny porty, vstupní i výstupní, jsou vybaveny funkcí CLIP zobrazení čísla volajícího. V základní výbavě telefonní ústředna Panasonic KX-NS300BX obsahuje mimo jiné také systém automatické spojovatelky.
Jedná se o pokročilý víceúrovňový systém s možností několika jazykových verzí. Samozřejmostí jsou uvítací hlášení, hlášení v nepřítomnosti a tzv. hlasová pošta. Tato hlasová pošta jsou v podstatě integrované záznamníky vzkazů jednotlivých vnitřních telefonních linek. Systém telefonní ústředny Panasonic KX-NS300BX je zcela modulární a rozšiřitelný. Jak z hlediska počtu portů vstupních a výstupních, a také z hlediska kombinace typu telefonních linek a komunikačních protokolů. Analogové, Digitální, ISDN, VoIP a bezdrátový systém protokolu DECT. Maximální kapacita ústředny Panasonic KX-NS300BX je 192 fyzických portů pro vnitřní linky a 128 bezdrátových telefonů DECT. Možnost instalace do 19″ datového rozvaděče. Kontaktuje nás, a zdarma Vám zpracujeme nárh včetně cenové kalkulace optimální sestavy telefonní ústředny.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.