Panasonic KX-AT7730NE

7.890  s DPH

Systémový telefon Panasonic KX-AT7730NE, vhodný pro ústředny KX-TEA308, KX-TES824, KX-TEM824. Kompatibilitu s předchozími modely ústředen konzultujte s našimi techniky. Funkce hlasitého telefonu, LCD 16 znaků, 12 programovatelných tlačítek. Tlačítka jsou vybavena LED indikací stavu pro snadnou dostupnost nejčastěji používaných funkcí. Regulace hlasitosti reproduktoru a sluchátka. Barva bílá.

10 skladem

Katalogové číslo: 22327 Kategorie: ,

Popis

Nový systémový telefon Panasonic KX-AT7730NE stylového designu vynikající svou spolehlivostí a výkonem. Jednoduchý a uživatelsky přívětivý telefon s programovatelnými klávesami pro zvýšení produktivity telefonních operací. Cenově dostupný přístroj s plochým provedením se hodí pro jakýkoliv typ kanceláře. Kompatibilní je s řadou pobočkových ústředen Panasonic.

Displej telefonu KX-AT7730NE jasně zobrazuje všechny potřebné informace na šestnácti řádkovém displeji s dobrou čitelností. Indikátor čekající zprávy umožňuje volajícímu na vaší pobočkovou linku vám zanechat optickou informaci, že se vás pokoušel kontaktovat. A to například během vaší nepřítomnosti nebo když jste měli obsazeno jiným telefonátem.
Optický indikátor vyzvánění je praktická pomůcka v kancelářích s více telefony. Jediným pohledem ihned víte, že právě váš telefon vyzvání.

Zřejmě nejpoužívanější jsou na telefonech KX-AT7730NE programovatelné klávesy s dvoubarevnou světelnou LED indikací. Umožňují snadné přepojení hovoru jediným dotykem, indikaci stavu linky, přihlášení a odhlášení účastníka a další užitečné funkce.
Navigační klávesa vám pomůže snadno regulovat hlasitost do sluchátka, hlasitost hlasitého telefonu, nastavení kontrastu displeje a výběr funkcí menu. Funkce hlasitého telefonu, hands free, vám uvolní ruce a zefektivní práci. V neposlední řadě je třeba zmínit tlačítko pro přesměrování hovorů na jiný telefon. Funkci přesměrování využijete při odchodu z pracoviště nebo pokud momentálně nechcete být příchozími hovory rušeni. Systémový telefon KX-AT7730NE je dodáván ve dvou barevných provedeních, bílá nebo černá.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.