Nová ústředna Panasonic KX-NS500NE. Služby, funkce, kompatibilita, popis a kapacita.

Gigaset DL500A

5.295  s DPH

Manažérský stolní telefon Gigaset DL500A s digitálním záznamníkem (kapacita záznamu až 55 minut) pro běžnou analogovou telefonní linku. TFT barevný displej 3,5″, digitální nahrávání hlasových zpráv, adresář s 500 záznamy vCard (VIP záznamy), funkce automatického opětovného vytáčení, připojení PC přes LAN a Gigaset QuickSync pro synchronizaci kontaktů.

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: 22401 Kategorie: ,

Popis

Výkonný stolní telefon s mobilní konektivitou a profesionálními funkcemi.
Gigaset DL500A je základním stolním telefonem pro elegantní domácí kanceláře a malé firmy. Tento šňůrový telefon, počínaje komfortním moderním designem a konče velkým (3,5“) barevným TFT displejem, dá každému pracovnímu stolu nádech elegance a díky firemním funkcím představuje čistě profesionální řešení. Pomocí velkého integrovaného adresáře s kapacitou až na 500 záznamů vCard je správa kontaktů snadná. Navíc máte přístup k adresářům na PC1, můžete hledat kontakty pomocí funkce automatického vyhledávání2 a díky rozhraní CTI vytáčet čísla přímo z vašeho PC. Gigaset DL500A s funkcí Link2MobileTM je plně vybaven technologií Bluetooth® pro mobilní připojení a handsfree hovory. S řadou energeticky úsporných funkcí myslí tento telefon také na životní prostředí. A díky zabudovanému telefonnímu záznamníku s velkorysými 55 minutami nahrávání Gigaset DL500A vždy přijme vzkazy.
S výkonnými funkcemi, moderním designem a velkým barevným displejem je Gigaset DL500A profesionálním manažerem kanceláře, schopným plnit vaše profesní požadavky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.