Baterie Panasonic HHR-75AAAB

139  s DPH

Originální baterie Panasonic HHR-75AAAB je NiMH baterie 1,2V / 750mAh (LR03, AAA). Jedná se o vysoce kvalitní akumulátorový článek s kapacitou 750 mAh. Tento článek je vyrobený speciálně pro sluchátka bezdrátových telefonů. Cena za 1 kus. Balení po 2 ks.

52 skladem

Katalogové číslo: 22360 Kategorie:

Popis

Originální náhradní baterie Panasonic HHR-75AAAB jsou ideální volbou pro bezdrátové telefony, nejen značky Panasonic. Přirozenou vlastností všech nabíjecích akumulátorů je postupné snižování kapacity s jejich stářím a počtem cyklů. Pokud váš bezdrátový telefon už nevydrží v pohotovostním nabitém stavu potřebný čas a nebo se již po krátkém hovoru vybije vyměňte baterie. Stejně tak vadné a opotřebené baterie způsobí závadu vypnutí přístroje ihned po vyjmutí z nabíječky nebo po krátkém hovoru. Baterie Panasonic HHR-75AAAB s minimální kapacitou 750mAh vám opět zajistí řadu let bezproblémový provoz bezdrátového telefonu. Životnost baterie je závislá na provozním režimu telefonu a dosahuje až 1000 nabíjecích a provozních cyklů. Po tomto počtu cyklů pozvolna klesá využitelná kapacita pod 80% kapacity nové baterie.

Konstrukce baterie NiMH spolu s výrobní technologií nabíjecích baterií Panasonic snižuje často zmiňovaný negativní paměťový efekt na minimum. A to je velmi důležité pro použití v bezdrátových telefonech. Pokud umístíte telefon do nabíječky, nikdy nevíte kdy bude nabíjení přerušeno kvůli příchozímu telefonátu. Originální nabíjecí baterie HHR-75AAAB jsou na rozdíl o běžně prodávaných akumulátorů vyráběny přímo pro použití v bezdrátových telefonech. Jejich parametry jsou optimalizovány pro specifický odběrový režim telefonů a nabíjecí charakteristiky. A to je mnohem důležitější než pořízení nové baterie s kapacitou o desítky procent vyšší.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.